yumurtlamadan sonra su gıbı akıntı sonra mantar

dokuzeylulllll

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2021
61
15
28
Merhaba yumurtlamdan sonra iç çamasırımı ıslatacak sekılde su gıbı akıntım oldu hatta uykudan uyanınca baya ıslanmısım sureklı çamasır degıstırmek zorunda kalıyordum adetim 9gün geçti 2 gündur vajinada kasıntı yanma var ama ıdrar yaparken sıkıntı yok adet geciktirir mi yada belirti mi?

merhaba. aynı durum bende de var. hatta benim pembeli geliyor arada. bu gün su gibi değil mesela sadece hafif kahveye dönmüş. geçen hafta yumurtlamıştım perşembe doktora gittiğimde 3 tane yumurtam vardı biri 3 cm diğerleri ideal 2 cm. o günden beri arada çiş gibi akıntım geldi. mesela geçen sabah kalktım tuvalete giderken bildiğiniz sıcak sıcak hissettim altıma işedim sandım. baya ıslandı. ara ara böyle akıntım geldi çok sinir oldum bir de kokulu. yani ne mantar var ne bişey. geçen ay smear verdim tertemizdi. doktor rahminin için tertemiz dedi geçen hafta. anlamıyorum çok sinir bozucu. probiyotik kullandığımda kokum azalmıştı baya. şimdi bitince gene başladı. ne olduğu belli olmayınca daha çok yıpranıyor insan.

Evet sadece bu ay oldu Adetim 10 gün geçti ve kaşıntım var suan ama 2 kez adetten baslayıp adet bitincr gecıyordu ama altıma işemiş gibi akıntıya anlam veremedım kokusuz bıldıgın su bende cok sık wcye cıkıyorum şimdide birde grıp oldum

X