Yumurtlamadan kaç gün sonra erken gebelik testi yapılır

selvi _bdr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
429
99
26
Yumurtlamadan kaç gün sonra erken gebelik testi yapılır. 6 Haziran adet oldum 10 Haziran adetim bitti değerlendirdik geçen süreyi şimdi test yapsam erken mi olur

Bence regli tarihinizi bekleyin .en net sonuç gecikmeyle anlaşılıyor

ben ilişkiden 16 gün sonra yapmistim. ama yüksek bi değerle öğrendim gebeliğimi sanırım ilişkiden 10-12 gün sonra yapsam da çıkarmis

ben ilişkiden 16 gün sonra yapmistim. ama yüksek bi değerle öğrendim gebeliğimi sanırım ilişkiden 10-12 gün sonra yapsam da çıkarmis
Merhaba döngünün kaç gün olduğu farkeder mi bu durumda? Çünkü benim adetime 6 gün kaldığında ilişki üzerinden 8 gün geçmiş olcak. Ama erken gebelik testi 6gün öncesinde çıkacağını vadediyor

döngü de fark eder ama en önemli olan ilişki üzerinden gecen süre. en en en erken ilişkiden 10-12 gün sonra idrar testinde belirir en hassas testte bile. döngünün uzunluğu yumurtlamayı belirler. testlerde 6 gün öncesine kadar dediği standart döngü uzunluğunda oluyor. zaten 6 gün öncesinde doğruluk oranı %70 olarak veriliyor. yani temel olarak ilişki üzerinden gecen zaman veya yumurtlama üzerinden gecen zaman baz alınmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…