Yumurtlamadan 1 gün önce iliski

emine8143

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2023
46
8
29
Merhaba hayırlı akşamlar 23 nda yumurtlama günümdü fakat ben 21ve 22ni değerlendirelim bugün yda yarın çatlama olur öncesinde degerlendirip hamile kalan varmı acaba

Merhaba hayırlı akşamlar 23 nda yumurtlama günümdü fakat ben 21ve 22ni değerlendirelim bugün yda yarın çatlama olur öncesinde degerlendirip hamile kalan varmı acaba
Sperm 5 güne kadar yaşayabiliyor tabi ki mümkün, ben 1 gün öncesi değerlerlendirmiştim ve 2 gün sonrasını

Ben doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırıyorum polistik overım var 3defa femara kullanmam 3yumurtam oluştu değerlendirdik bekliyorum inşallah bu sefer olur

Rahim filmi çektik aralıkta temiz bişey yok ama pcosum işte bekliyoruz hamile kalırsın dedi doktor ama stresten kurtulamıyorum şimdi kasık ağrılarım var emin olamıyorum artık

Rahim filmi çektik aralıkta temiz bişey yok ama pcosum işte bekliyoruz hamile kalırsın dedi doktor ama stresten kurtulamıyorum şimdi kasık ağrılarım var emin olamıyorum artık
Anladım canm bu ayda tutmazsa bende cektrcem rahim filmi stres yapma sakin kal biraz gerçi bende stres yaşıyorum tam tedaviye başlıyorum bişey ckiyo

X