YUMURTLAMA

melikegnrden

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2022
18
5
29
Arkadaşlar benim yumurtlama belirtilerim tam bir hafta sürüyor ondan Sonra ki hafta da zaten regl belirtilerim başlıyor bi ay boyunca doğru düzgün toplasan on gün sıkıntısız yasıyorum bu sizde de böyle mi bana özel bi durum mu

Evet ya benim de öyleydi. Adetten üç dört gün önce başlayıp diğer adet tarihine kadar süren kasik ağrılarım oluyordu

merhaba,
Benimde 3aydır bu şekilde adetim bitiyor 5 gün falan rahatım sonra kasık ağrılarım başlıyor bel ağrım başlıyor ara ara bu ağrılar oluyor sabahları özellikle çok oluyor. kist vs mi vardır diye korkuyorum yada farklı bir durum randevu aldım haftaya doktora soracağım. şu an adetten sonra 14.günüm aşırı ağrı var bende yumurtlamaya yoruyorum umarım öyledir.kasık ağrılarım aynı regl ağrısı gibi olmaya başladı çünkü eskiden böyle olmazdı.

Bende kaşık agrısı olmuyor göğüs hassasiyeti ve çok yoğun akıntım oluyo ve adetime üç dört gün kala bitiyo kokusuz vajinal akıntı normalmiş allahtan bir de yumurtlama günlerimde tek yönlü kasıkta batma hisseddiyorum o gün çatlamış oluyo.

Bende de çok kasık ağrısı var özellikle genelde sağda oluyor sanki orası patlayacak sanıyorum göğüsler de hafif bir şişme oluyor geçiyor akıntı da normal aynen zaten en belirgin özelliği o akıntı olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…