yumurtlama 🥚🐣👼

Mathilda66

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
157
33
Merhaba güzel ülkemin güzel kadınları :) size bir soru sormak istiyorum bana doktorum herşeyin normal dedi vajinal muayenede ama progesteron hormonuna adetten 1 hafta önce gel bakalım dedi yani yumurtlama olup olmadığına emin olmak istiyoruz ama şöyle de bir durum var benim daha önceki ay tam bir yumurta akı kıvamı saydamlığı sıvı geldi ve düzenli adet görürüm doğurgan zamanlarda normal akıntılar yaşarım yani bu belirtiler zaten yumurtladığımı söylemez mi tamam o hormona baktırıcamda daha 2 haftam var öncesinde kafama takıldı sizlere sorayım dedim ..bu belirtiler ile yukurtalğını hormon testi yaptırıpta doğrulayan oldu mu yani kesin yumurtlama belirtisi diyebiliyormuyuz?

Bence ilişkinizi sağlıklı yaşayın bir gün ilişki bir gün boş şeklinde. Kafanıza takmayın. Bebek olunca karı koca ilişkisi eskisi gibi olmuyor bir süre. O yüzden karı koca ilişkisini yaşayın bebeği kafaya takmadan o zaman olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…