yumurtlama ve kasık ağrısı??

Bendiss24

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2022
351
247
merhaba kızlar

bir şey sormak istiyorum size.

ben inofolic kullanıyorum yumurtalıklarda pcos goruntusu var ama hormonların çok iyi bir şey yok dedi doktor inofolic kullanmamı tavsiye etti.

benim kasıklarımda ayın 8 ve 9unda aşırı ağrılar oldu ama değerlendiremedik eşim çok hastaydı :)

ayın 4 5 6 sında ilişki olmuştu ama.

merak ettiğim şu kasık ağrısı yumurta çatladıktan sonra mı oluyor benim daha önce hiç olmamıştı inofolic fayda etti sanırım yumurtlamayı hissettirdi.

o günlerden önceki ilişkilerin faydası olmaz sanırım araya 1 2 gün girmiş oluyor ama sizce olmuş mudur meraktan bir sonraki reglimi bekleyemiyorum düşünmiyim diyorum ama kafam hep takılıyor.

yorumlarınız nedir

Ben kendiminkini yazayım sana fikir olsun
Benim kasıklarım da batma sızlama tarzı ağrı yumurtlamadan önce oluyor sanırım yumurtalar büyürken ve aynı zamanda da meme hassasiyeti(dokunmasam bile acıyor)
Tam yumurtlama günü 2 gün süren başağrım oluyor

canım teşekkür ederim demek ki muhtemelne bu ayı değerlendiremedik ya içimden bi ses ya denk gelirse diyo ama 8inde başladı ağrı zaten çatlaması vs 9 10 bulur o zamana kadar da kanaldaa canlı sperm olması imkansız gibi bişey zaten :)

bu ayı es geçtik muhteemelen teşekkür ederim ama :)

Tam o gün ağrısı olanlar da var canım eğer öyleyse olabilir
Hiç bir şey imkansız değil,hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın inşallah

Benimde takvime göre yumurtlama gününde sağ kasigim çok ağrıdı her ay olur böyle bizde o gün değerlendirdik eşimle ağrı gecesine oldu zaten sabah gündüz de göğüs ucu hassaiyetim başladı adete 10 günüm kaldı göğüs ağrısı var daha ay sonu neler olucak merakla bekliyorum bklm

Yumurtlama zamanı genelde iki tarafta da ağrı hissediyorum, yumurtlama bı tarafta olduğu için o tarafta ağrı hissetmem gerekmez mi?sizin nasıl oluyor bu durum?

Yumurtlama zamanı genelde iki tarafta da ağrı hissediyorum, yumurtlama bı tarafta olduğu için o tarafta ağrı hissetmem gerekmez mi?sizin nasıl oluyor bu durum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…