#yumurtlama ve adet arasındaki süreniz?

Mathilda66

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
157
33
Yumurtlamayı tespit ettiniz ve adet süreciniz başaldı aradaki gün sayısı hep 14 mü daha kısa olan var mı yada daha uzun olan ?

Yumurtlamayı tespit ettiniz ve adet süreciniz başaldı aradaki gün sayısı hep 14 mü daha kısa olan var mı yada daha uzun olan ?
Kişiden kişiye değişiyor maalesef sabit 14. Gün yumurtlayan kadın çok azdır.

Gebelik isteniyorsa testler ile takip edebilirsiniz daha hızlı bir sonuç alırsınız.

Ne demek istediğinizi anladim bende tam bu soruyu sormuştum 2 gün önce. Bence sorunuzun cevabı evet. Yumurtlamayı gördünüz ya o günden sonra eğer yumurta döllenmezse parçalanıp düşme süresi 14 gün yani regl olma süreniz. Bu yüzden yumurtlamadan 14 gün sonra test yapmak gerekiyor. Garanti olsun diye 17 gün bekleyin diyo doktorlar.

Bunu ben de merak ediyorum benim yumurtlama tarihim 26sı 28inde çatlama olmuştu buna göre bugün regl olmam lazım catlamaya göre sayılıyorsa 10unda olmam lazım uygulama 13ü diyor hangisini baz almamız gerekiyo bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…