Yumurtlama testleri hakkında yardımcı olur musjnuz

glcn1907

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2023
9
0
31
Merhaba arkadaşlar bu ay yumurtlama testine başladım ama ikinci çizgi hala belirgin değil normalde adet duzensizligim var geçen ay 43.gun adet oldum öncesinde 48,49 günde bir adet olurdum yumurtlama testi yaoiyorum ama ikinci çizgi hala net belli olmadı yaomaya devam etmeli miyim yoksa yumurtlamam olmadı testlere göre yorum yaparsınız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_20230405_145106.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20230405_145048.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20230405_145044.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 65
yapmaya devam etmezseniz yumurtlama oldu mu olmadi mi aklinizda kalacak

yapmaya devam etmezseniz yumurtlama oldu mu olmadi mi aklinizda kalacak
Evet o da doğru ama acaba yumurtlama olmayacak mi diye düşünüyorum en son 4 Mart'ta regl oldum testlerde ikinci çizgi net görünmüyor dimi baktığınız da ve ikinci çizgi hep çıkıyor diye silik de olsa bende acaba hamilemiyim diye pazar günü gebelik testi yaptım normal test çıkmadı

Merhaba arkadaşlar
5 nisanda adet oldum. 10.günü itibariyle test yapmaya başladım, adet düzenim 28-29-30.gün arayla olur ve düzenlidir. Tsh 7 çıktığı için ilaç kullanmıştım 20 gün şimdi 0.20 çıktı ilaç düzenlemesi yaptık. Ovulasyonda sizce yumurtlama olmuş mu, ilişkiye ve teste devam etmeli miyim?

Eklentiler

• CC95DFD2-24DC-4FC4-BFA3-2CC9147BBD81.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 34
Bence test yapmaya devam edin henüz pozitif olmamış

Merhaba maalesef yumurtlama olmamış görünüyor testiniz varsa devam edin derim bir de gün icinde yaptığınız saatler cok önemli

Yani 43.gun bugün hala yok bende bıraktım iki gündür yapmıyorum testi gebelik testinde yaptım iki gün önce yine çizgi çıkmadı napacagimi şaşırdım artık
Canım keşke bırakmasaydin 46. Günde yumurtlama gördüm ve o gün birliktelik oldu çok şükür şuan dört haftalık hamileyim rabbim inşallah en kısa sürede sanada tüm isteyenlere de nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…