Yumurtlama testi

Biomiyorumtki ama daha önce hamile kaldım düşük yaptım pkos olsam yumurtam çatlamaz di hamile kalmazdim daha önce diye düşünüyorum
Yok kuzum öyle düşünme pcos olup hamile kalamazsın diye bir şey yok. Pcoslularda hamile kalıyor arkadasım 3. ayında hamile kaldı bu insandan insana değişir. Bazen hemen bazende işi zorlaştırıyor süreci uzatıyor.. Sen ne olur ne olmaz diye eğer adet olursan (inşallah olmazsın hamile kalırsın) 3. günü git baktır sadece ultrason değil kanlarınada. Korkutmak amaçlı demiyorum sakın sadece benimde hep testlerim böyleydi bir türlü pik görmüyordum

Kaç gün pik görüyorsunuz mesela 3 mü 3 de çok nadirdir zaten. 3 gün yumurtanız olgun demektir 3 gün ilişkiye girilir bu ara da havuç yemelisiniz ki yumurta daha erken çatlasın yardımcı olsun diye,sperm de zaten 2 gün canlı kalabiliyor 2 1 2 1 bile girebilirsiniz garanti olsun diye üst üstte de ilişkiye girebilirsiniz. Ama sizin yumurtanız olgunlaşıp çatlamıyor bu da kist yapıyor olabilir bir doktora çıkmanızı tavsiye ederim

İlk kez başıma böyle bsey geliyo şuan 3 havuç yedm

Canik spermden bahsetmedimm kadında çatlayan yumurta dan bahsettm
tatlım aynı şey eşinle pazartesi ilişkiye girseniz bugun yumurtan çatlasa o pazartesi günkü spermler canlı kaldıgı için zaten yumurtayla döllenir. yumurta isterse 1saat kalsın. içieride canlı sperm varsa zaten yumurtaya ulaşır.
ayrıca düzenli adette pco oluyor. bence gebe değilsin yumurtan çatlamıyo. benimde böyle çıkıyo ovulasyon testlerim.. sonuc çatlamayan yumurta ve negatif hcg
daha önce ki gebeliğinde bence mucizeymiş kendigilinden tutması.. bu testlere bakarak baska bi şey söylenemez cünkü..

Canım zaten gebe değilim gebeyim demedim, yumurtlama olup olmadigina bakiyorum havuç yedim şimdi üç tane blmiorm akşam yine yapacağım test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…