Yumurtlama testi ve gebeliğe hazırlık yardım

aslihan3858

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2023
11
1
31
Arkadaşlar merhaba
Bu ay femara kullandım fakat doktorum yumurta yeterince büyümemiş dedi dün ve bugün yumurtlama testi yaptım. Anlayan arkadaşlar lütfen yardım edin yumurtlama sürecinde miyim? Solda ki daha onxe sağ da ki dün ki
1000169206.jpg

Çok teşekkürler yanıtınız için mm belirtmedi ama yeterince gelişmemiş demişti büyüdüğünü nasıl anlayabilirim
ovulasyon testini yaparak test kismi control kismindan koyu ya da onunla esit cikiyosa artik catlicak noktaya gelmis buyumus demektir, onu takip edebilirsiniz

aslında şöyle yumurta her halukarda küçük kalsada çatlar , çatlama sorununuz yoksa. yine de ovulasyona çok yakın görünüyorsunuz takip edin deneyin. bazı tedavilerde son günler yumurta bir anda gelişip büyüyor şahit olduğum oldu.

aslında şöyle yumurta her halukarda küçük kalsada çatlar , çatlama sorununuz yoksa. yine de ovulasyona çok yakın görünüyorsunuz takip edin deneyin. bazı tedavilerde son günler yumurta bir anda gelişip büyüyor şahit olduğum oldu.
Çok teşekkür ederim ben takip edeyim o zaman inşallah büyür bugün adetin ilk günü dahil 19.gün adet bitiminden sonra ki 13. Gün

X