Yumurtlama Sonrası

CloudCloud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
582
157
32
Merhaba cumartesi günü yumurtlama oldu yani dün değil önceki gün o günü değerlendirdik bugünü de değerlendirmemiz gerekir mi bu yumurtlama işini bi türlü anlamadım yani yumurtlama sonrası denemelerde şansımız oluyor mu

Merhaba cumartesi günü yumurtlama oldu yani dün değil önceki gün o günü değerlendirdik bugünü de değerlendirmemiz gerekir mi bu yumurtlama işini bi türlü anlamadım yani yumurtlama sonrası denemelerde şansımız oluyor
Evet yumurtanız yeni çatlamış olmalı.. mutlaka bugünü ve yarınıda değerlendirin.. yumurtlama ve çatlama günleri hamile kalma ihtimali en yüksek günlerdir..

Evet yumurtanız yeni çatlamış olmalı.. mutlaka bugünü ve yarınıda değerlendirin.. yumurtlama ve çatlama günleri hamile kalma ihtimali en yüksek günlerdir..
Uzun zamandır ovulasyonla takip ediyorum şanslı kişilerdenim yumurtlama günü ağrım ve akıntım olduğu için artık anlıyorum ovulasyon testi kullanmıyorum çatlama ağrı olduğu gün olmuyormuydu

Uzun zamandır ovulasyonla takip ediyorum şanslı kişilerdenim yumurtlama günü ağrım ve akıntım olduğu için artık anlıyorum ovulasyon testi kullanmıyorum çatlama ağrı olduğu gün olmuyormuydu
Yumurtlamanın ertesi günü çatlama günü oluyor.. yani sizin yumurtlama cumartesiyse , çatlama pazar yani dün olmuş. Yumurtlama ve çatlamada bazen ağrı akıntı gibi belirtiler olur bazende olmaz..

YumurtLama gününden iki gün oncesini ve yumurtalama gununu degerlendirsen rabbim.rasip ederse olur hatta yumurtlamadan 5 oncesi bile iliski olmussa hamile kalinabiliyormus en uygunu yumurtlamadan once
Merhaba cumartesi günü yumurtlama oldu yani dün değil önceki gün o günü değerlendirdik bugünü de değerlendirmemiz gerekir mi bu yumurtlama işini bi türlü anlamadım yani yumurtlama sonrası denemelerde şansımız oluyor mu
Lamaa gününden

X