Yumurtlama sonrası 10. Gün kızlar yardım !!!

denizz17

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2023
105
19
28
Selam arkadaşlar 1 yıldır bebek deniyoruz eşimde ve bende hiç bir sorun çıkmadı hsg hariç tüm testler yapıldı . Geçen ay letu yumurta geliştirici kullandım ve kontrole gittim doktor çok güzel bir sağ da ve solda 2 yumurtan gelişmiş biri 22 mm çatlamak üzere dedi ve değerlendirdik şimdi adetime 8 gün kaldı yumurtlamadan beri sık sık regl gibi kaşık ağrım oluyo geçiyo tekrar oluyor bugün dayanamıp test yaptım çok çok kısarak baktığımda sanki silik çizgi var gibi ama dediğim gibi çok kısarak bakınca bu şekilde öğrenen oldu mu kaç gün önce öğrendiniz ve belirtileriniz nelerdi yardımcı olur musunuz :)

resim atabilir misin bakalım

benimde reglime 10 gun var dun aksam lekelenme ve vajinal agri yasadim kasiklarimdada arada sizi oluyor vucudumu cok dinlemek istemiyorum test icin biraz daha beklicem sizinki erken gebelik testimiydi

Erken olan çok belli değil kaset testi de hemen arkasından yaptım sabah yapmıştım durdukça kaset olan biraz daha belirginleşmiş

benimde reglime 10 gun var dun aksam lekelenme ve vajinal agri yasadim kasiklarimdada arada sizi oluyor vucudumu cok dinlemek istemiyorum test icin biraz daha beklicem sizinki erken gebelik testimiydi
Lekelenme dediğiniz hangi renkte oldu belki yerleşme kanamasıdır ben iki testi de yaptım ama kaset testte biraz daha belirgin çıktı . Bugün de sabahtan beri aşırı kremsi beyaz akıntım var normalde adet öncesi de olur ama bilemedim

akintiyla beraber kahverengi renkte geldi ben en az 4 gun kala kaset test yapmayı dusunuyorum

Kızlar nolur yardımcı olun ellerim titriyo 6 gün kala yaptım bugün kaşıklarım da çok batma oldu az önce yaptım 5 dakika içinde bu çıktı görüyor musunuz kuruma çizgisi olamaz demi okadar az bi zamanda

Eklentiler

• IMG_3422.png
    215,8 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_3421.png
    359,9 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_3420.png
    324,5 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_3419.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 57
10 dkdan fazla beklediyse kuruma gibi duruyor. çatlamanın üzerinden kaç gün gecti tam olarak?

Elimde bir tane daha test var sizce bugün mü yapmalıyım yoksa yarın da ya 1 yıldır olmuyor inanın o yüzden çok heyecanlandım
valla benim de bir yıl olmadı ben direkt kan verdim bu testler hep arada bırakacak sizi. he ille de yapmak istiyorsanız sabah ilk idrarda yapın. en net öyle çıkar

valla benim de bir yıl olmadı ben direkt kan verdim bu testler hep arada bırakacak sizi. he ille de yapmak istiyorsanız sabah ilk idrarda yapın. en net öyle çıkar
Kızlar şuna bakın nolur az önce yeniden yaptım ağlıycam sizce var mı ayyy ikisi de bekleme çizgisi olamaz demi yapar yapmaz saniyesinde çıktı

Eklentiler

• IMG_3439.jpeg
    90,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_3438.jpeg
    125,6 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_3437.jpeg
    127,8 KB · Görüntüleme: 40
pozitif kuzum ya gayet net bence. ben hemen acile gider verirdim
İnsan başına gelince demek böyle oluyormuş yazanları görürdüm de içimden derdim ki gayet belirgin işte daha neyi zorluyo ben flaşhla çizgi arıyorum derdim :)) hastaneye eşim olmadan gidip eşime süpriz yapmak istiyorum bugün iş çıkışında gitmeye çalışcam inşallah :) sabaha kadar uyuyamadım hala endişeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…