Yumurtlama sancısı?

LunaLovegoodd

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
458
156
30
Arkadaşlar merhaba. Ben bu ay. Salı günü sağ taraftan yumurtladım bi süre ağrı sancı yaptı şimdi sol tarafım sancı yapıyor bi gelip gidiyor ağrı. Yaşayan var mı böyle bişey

ben femara kullandığım ay iğne batıyor gibi oluyordu sağda ve solda. sancı gibi değildi ama ge sırt üstü yattığımda daha çok oluyordu

ben femara kullandığım ay iğne batıyor gibi oluyordu sağda ve solda. sancı gibi değildi ama ge sırt üstü yattığımda daha çok oluyordu
Hamilelik elde ettin mi canım ? Benim bel ağrısı sırt ağrısı ve o dediğim kasık sancıları bir de göğüslerim yanlardan ezilmiş gibi açıyor başka bişey yok. Çatlatma iğnesi kullandım pazartesi günü öyle çatlası yumurtam

yok o ay olmadı malesef. sonraki ay kendiliğinden oldu hamilelik. su an 17 haftalık hamileyim

Peki bu hamileliğinde yumurtlama dahil neler hissettin acaba ? Çok sevindim sağ sağlim kavuş evladına
yumurtlamayı hiç hissetmedim. hatta o ay akıntıma bile dikkat etmedim. normalde her ay yumurtlama alıntım olur ama dediğim gibi ben o ay dikkat etmedim cünkü esim işi dolayısıyla 2-3 haftada bir eve gelebiliyordu. ama şansa reglimin ertesi günü girdiğim ilişkiden hamile kaldım

Ay çok şanslısın darısı başımıza inşallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…