Yumurtlama olup çatlama oldu mu acaba?

gunaygul

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
98
140
IMG_2289.jpeg

Kızlar merhaba. Dün yaptığım sanırım yumurtlama oldu bugün yaptığım silik çıktı. Hiç böyle olmamıştı çizgilerin birbiriyle aynılığı. Dün ilişki olmadı bugün ve yarın olsa bir şey fark eder mi acaba?yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim

Eki Görüntüle 3264701
Kızlar merhaba. Dün yaptığım sanırım yumurtlama oldu bugün yaptığım silik çıktı. Hiç böyle olmamıştı çizgilerin birbiriyle aynılığı. Dün ilişki olmadı bugün ve yarın olsa bir şey fark eder mi acaba?yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim
Bana da çatlamış gibi geldi bugünü ve yarını değerlendirirseniz iyi olur inşallah tutar ☺️

Allah senden razı olsun cevap verdiğin için bu testi günlerdir yapıyorum beynimin içi yandı resmen çok teşekkür ederim 🙏❤️

Allah senden razı olsun cevap verdiğin için bu testi günlerdir yapıyorum beynimin içi yandı resmen çok teşekkür ederim 🙏❤️
Allah sizden de razı olsun ya ne demek rica ederim😍bende sizin gibiyim testler bana da kafayı yedirdi ☺️ inşallah bebek haberi alırız bu ay🥰

Eki Görüntüle 3264701
Bugün mutlaka ilişki olsun
Yarın da olsun

X