Yumurtlama olmusmu

Naztopall___cetin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
25
8
35
Kizlar yarsdiminiza ihtiyacim var innovitanin ovilasyon testlerini yapiyorum reglimin 11 ci gununden beri sabahlari test boyle oluyo oglen aciliyo hayalet gibi yumurtlama olup olmadigina emin degilim akintim var baya tavsiyeleriniz ne

Eklentiler

• IMG_20220922_091527.jpg
    IMG_20220922_091527.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 69
Kizlar yarsdiminiza ihtiyacim var innovitanin ovilasyon testlerini yapiyorum reglimin 11 ci gununden beri sabahlari test boyle oluyo oglen aciliyo hayalet gibi yumurtlama olup olmadigina emin degilim akintim var baya tavsiyeleriniz ne
yumurtlama olmamış henüz canım yapmaya devam et

Sadece benim korktugum reglim 7 gunde bitdi teste 11 ci gunden basladim erken olurmu diye stresliyim adetlerim duzenli her ay insallah bi kac gune yumurtlama olur
Sizinki olmamış daha.
Bu ay gebelik olusmazsa önümüzdeki ay biter bitmez ovulasyonla başlarsınız.

Ben 3 ay sizin gibi 3-4 gün sonra başladım, yumurtlamayı da 15-17 de felan gördüm. Ama tutmadı.
Bunda acaba 2 kez yumurtluyor ve ilkini kaçırıyor muyum diye erken basladim

Sizinki olmamış daha.
Bu ay gebelik olusmazsa önümüzdeki ay biter bitmez ovulasyonla başlarsınız.

Ben 3 ay sizin gibi 3-4 gün sonra başladım, yumurtlamayı da 15-17 de felan gördüm. Ama tutmadı.
Bunda acaba 2 kez yumurtluyor ve ilkini kaçırıyor muyum diye erken basladim
Ben 20 ci gune kadar devam edeyim olmazsa sonraki ay ben her ay yumurtluyorum sadece hangi gunler diye tutduramiyorum yumurtlama olmadan denemeye baslasakmi acaba kafam kariati bilemiyorum artik 😔

Ben 20 ci gune kadar devam edeyim olmazsa sonraki ay ben her ay yumurtluyorum sadece hangi gunler diye tutduramiyorum yumurtlama olmadan denemeye baslasakmi acaba kafam kariati bilemiyorum artik 😔
Canim en iyi yöntem aslında adet bittikten sonra tekrar olana kadar 2 günde bir ilişki.

Kizlar bazi testlerin yapisi böyle oluyor , degerlendirmede fayda var gün asiri yada haftada 3 gün iliski olursa yumurtlamayida kacirmamis olursunuz. Normalde tabiki ayni koyulukta olmasi gerekir ama bellide olmaz yani bu isler.

X