Yumurtlama olmadan

GaardennRosee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
935
327
25
Bı kadın yumurtlamadigi ay adet görür mü yada adeti düzenli olur mu

yumurtlamadıgında da adet goruyorsun normalden az oluyo ve zamanı gecıkmıs olur genelde. cok yasadım ben bunu. duzenlı oldugu da olur ımkansız denemez.

yumurtlamadıgında da adet goruyorsun normalden az oluyo ve zamanı gecıkmıs olur genelde. cok yasadım ben bunu. duzenlı oldugu da olur ımkansız denemez.
Her ay düzenli şekilde ve normal kanama şeklinde adet görüyorum ama doktor progesteron sonucuna göre yumurtalamadigimi söyledi hatta çok çok düşük olduğunu söyledi değeri

Bende bu ay ovulasyon testinde yumurtlamayı yakalayamadım ama dün leke tarzında pembe ve kahverengine yakın akıntı geldi bugün devamı gelmedi bu kadar azda olur mu adet kanaması yumurtlama görmeden bilemedim

Bende bu ay ovulasyon testinde yumurtlamayı yakalayamadım ama dün leke tarzında pembe ve kahverengine yakın akıntı geldi bugün devamı gelmedi bu kadar azda olur mu adet kanaması yumurtlama görmeden bilemedim
Yunurtalama olmadığı zaman çok az olabiliyormus bı kaç yerden duydum ben test yaptrdim progesteron 1.33 çıktı berbat demek ama ben adet oluyorum 4 seneye yakındır hep de duzenlidir

Merhaba peki rengi kırmızı mı oluyor leke tarzımı oluyor yoksa azda olsa biraz geliyor mu? Benim dün leke tarzında pembe kahverengi gibi bi renk gelmişti iç çamaşırıma çok çok az bugün sadece afedersin silince peçeteye kahverengi olarak geldi o kadar devamı yok

Merhaba peki rengi kırmızı mı oluyor leke tarzımı oluyor yoksa azda olsa biraz geliyor mu? Benim dün leke tarzında pembe kahverengi gibi bi renk gelmişti iç çamaşırıma çok çok az bugün sadece afedersin silince peçeteye kahverengi olarak geldi o kadar devamı yok
yok 5 gun olacagına 3 gunsurer lekelenme gb degıl sadece kanama az olur.

Merhaba üzerinden epey zaman geçmiş ama şuan aynı durumdayım sonuç ne oldu acaba bende pkosum.

X