Yumurtlama olduktan sonra göğüs ağrısı

mutlulukk1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
104
10
24
Yumurtlama boyunca devam eden göğüs ağrısı böyle olup gebelik elde eden oldumu acaba göğüslerim yumurtlama günü çok hassastı adetime 13 gün var biraz normalleşti ama halende hasas bu şekilde olup gebelik elde eden oldumu?

Yumurtlama boyunca devam eden göğüs ağrısı böyle olup gebelik elde eden oldumu acaba göğüslerim yumurtlama günü çok hassastı adetime 13 gün var biraz normalleşti ama halende hasas bu şekilde olup gebelik elde eden oldumu?
mutlulukk1 mutlulukk1 merhaba tam aynı durumu bende yaşadım bu ay öyle hassas ki anlatamam sol alt karın ağrım ve bel ağrım oluyor arada anlamadım sebebini gebelik olabilir diye düşündüm bende

Yumurtlama günü göğüslerim ağrımaya başladı ve hic geçmedi aynı zamanda sağ yumurtalığım ağrıyordu o da kesilmedi ve hamileyim 🤗 o ağrılar bende devam etti hala daha ediyo göğüs ağrısı hic ama hic geçmedi yumurtlama gününden beri aynı ağrı ve hassaslık var

Yumurtlama günü göğüslerim ağrımaya başladı ve hic geçmedi aynı zamanda sağ yumurtalığım ağrıyordu o da kesilmedi ve hamileyim 🤗 o ağrılar bende devam etti hala daha ediyo göğüs ağrısı hic ama hic geçmedi yumurtlama gününden beri aynı ağrı ve hassaslık var
İnşallah bende hamileyimdir 🥰🥺

Merhaba! Benimde yumurtlama dönemimimde göğüs bel kasık ağrısı ve akıntı oldu 2 gün oldu geçti ve 3 gün sonra göğüs ağrım başladı birde bel ağrım hala devam ediyor adetime 2 3 gün kaldı inanılmaz göğüslerim acıyor ve akıntım da hiç geçmedi hamilemiyim acaba

Merhaba , benimde yumurtlamadan kısa bir süre sonra ağırmaya başladı ama sonra geçti şuan hiç bir belirtim yok . Böyle göğüs ağrısı geçip hamile olan var mı . Sizin bir azalma olmuşmuydu ?

Aynı sorunu bende yaşıyorum şuan 3 gün var adet olmama, bekliyorum bakalım varmı yok mu inşallah bizde o haberi alırız sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏🏻

Aynı sorunu bende yaşıyorum şuan 3 gün var adet olmama, bekliyorum bakalım varmı yok mu inşallah bizde o haberi alırız sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏🏻
Malesef bebeğimi kaybettim.. nasip kısmet böyleymiş

X