Yumurtlama mi gebelik mi

simge43

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
254
24
36
Merhaba arkadaşlar bir sey merak ediyorum adetten 1 kac gün sonra seffaf akintim oldu yumurtlama donemineeyim diye düşündüm sonra hic gecmedi akinti adet bittiginden beri devam.ediyor her labovoya gittigimde ic camasirimda beyazlik ve islaklik görüyorum reglime 11 gun var düzenli oluyor genelde birde kabizlik oluyor bu hamilelik mi sizce yada 2 kere yumurtlama oluyor mu

Merhaba arkadaşlar bir sey merak ediyorum adetten 1 kac gün sonra seffaf akintim oldu yumurtlama donemineeyim diye düşündüm sonra hic gecmedi akinti adet bittiginden beri devam.ediyor her labovoya gittigimde ic camasirimda beyazlik ve islaklik görüyorum reglime 11 gun var düzenli oluyor genelde birde kabizlik oluyor bu hamilelik mi sizce yada 2 kere yumurtlama oluyor mu
Regliden hemen sonra yumurtlama olmuyor bildiğim kadarıyla. Zaten adette çatlıyor oluşan yumurta. Ama kisiden kisiye degisen bir sey var midir bilemedim.

Evet 14.gununde oluyor bu sefer bittiginden 1 kac gun sonradan beri boyle ben erken yumurtladim diye düşündüm hatta ama devam.edince acaba diye ümit taşıyorum enfeksiyon yok onu biliyorum yenı tedavim bitti

Hamilelik olabilir ama adet bitiminde de beyaz akıntı gelmesi normal bir durum. Yani biraz zamana birakin stres yapmayın, gebelikle ilgili olumlu yada olumsuz hiçbir şey düşünmeyin bir sonraki reglinize yakın test yapın. Umarım istediğiniz sonucu alırsınız

Hamilelik olabilir ama adet bitiminde de beyaz akıntı gelmesi normal bir durum. Yani biraz zamana birakin stres yapmayın, gebelikle ilgili olumlu yada olumsuz hiçbir şey düşünmeyin bir sonraki reglinize yakın test yapın. Umarım istediğiniz sonucu alırsınız
Heyecanla bekliyorum birde bu aralar kedim ilk defa karnima surekli masaj yapiyo dikkatimi cekti

Bir ay içinde nadir de olsa iki kez yumurtlama olabilir. Ama zaten o akıntı bir kere gelmez ki 4-5 gün sürer

Benim 1 2 gun sürüyordu hepte adete kdar temiz kaliyordum sadece 1 2 gun kala adet başlangıcı diye geliyordu ondan acabimi diyorum

X