Yumurtlama mi acil yardim

mehrunnisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2022
2.265
1.596
Normalde uygulamaya göre yumurtlama tarihim 20 Temmuz’du. Aslında bundan önceki günlerde de sanki yumurtladigimi hissettim falat bugun ozellikle sol kasiklarimda agri var resmen kramp seklinde ve rahatsiz ediyor beni bunun yaninda gaz sikismasi da var. Su anda bu yumurtlama midir acaba bilen birisi yardimci olabilir mi? Yumurtlama testim yok ve daha once hic kullanmadim o yuzden su anda bunu ancak sorarak ogrenebilirim

Genelde yumurtlama öncesi doluluk hissi oluyor hafif ağrı şeklinde devam ediyor yumurta çatlayınca dışarı salınan sıvı ağrı yapıyor. Gaz sıkışmasıda kramp yapar uygulamalar çok doğru değil, bu ay inşallah olur ama olmazsa diğer ay ovulasyon testi ile takip edin daha iyi öğrenirsiniz yumurtlama gününüzü. Siz yinede adete kadar gün aşırı değerlendirin. Fakat değerlendirirken sırf çocuk olsun diye yapmayın kafaya taktıkça olası varsada olmuyor. Zevkini çıkararak değerlendirin gitsin. :olamaz:

Genelde yumurtlama öncesi doluluk hissi oluyor hafif ağrı şeklinde devam ediyor yumurta çatlayınca dışarı salınan sıvı ağrı yapıyor. Gaz sıkışmasıda kramp yapar uygulamalar çok doğru değil, bu ay inşallah olur ama olmazsa diğer ay ovulasyon testi ile takip edin daha iyi öğrenirsiniz yumurtlama gününüzü. Siz yinede adete kadar gün aşırı değerlendirin. Fakat değerlendirirken sırf çocuk olsun diye yapmayın kafaya taktıkça olası varsada olmuyor. Zevkini çıkararak değerlendirin gitsin. :olamaz:
Ya hic elimde degil stres yapmayin diyorlar ama yapma deyince de olmuyor ki😔

X