Gebeliğe Hazırlık Yumurtlama kanaması mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sevgiiinur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
1.562
698
28
Kızlar döngüm normalde 30-35 arası . Geçen ay 48 günde regli oldum . Sebebi de regli olmam gereken günden 1 hafta sonra yeniden büyüyen yumurtamın olmasıymış. Bu yüzden geç oldum . Sorum şu şuna reglime 9gün var ve şuna yumurtlama dönemindeyim . ovülasyonda tam piki görmedim henüz. 2 gündür kahverengi lekem var dün başladı bildiğin kahverengi leke . kasıklarım ağrıyor bilemedim normal mi acaba ilk defa böyle bişeyle karşılaşıyorum.

Son düzenleme:
Kimse yok mu ?
Leke 2 gün devam etti . Bugün kesildi . Peçeteye gelecek kadar . Reglime daha 6 gün var kafamı karıştıran tek şey ovülasyonla tam piki görmedim gebelik olabilir mi ? 7 eylülde kasık ağrısı akıntı falan gördüm , Reglden sonra 2 günde bir değerlendirdik bu arada . Öyle olsa da 11. Günde belli olur mu Gebelik için bilemedim çok erken mi diye düşünmeden edemiyorum. Bu ay spor ve diyete başladım . ekstra olarak inofolic ve glifor alıyorum diyorum 3 ay kullan dedi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…