YUMURTLAMA KANAMASI KAÇ GÜN SÜRER

pempbepsikolog

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2023
768
962
30
KIZLAR MERHABA, BEN EVLENDİĞİMDE BERİ VAJİNAL MANTARDAN MUZDARİBİM. DOKTORA GİTTİM MANTAR İLACI VERDİ VE SONRASINDA MOTİFLOR GYNO VERDİ. ONA BAŞLAMADAN ÖNCE ADET OLDUM, ADETİM BİTTİ İLACA BAŞLADIM. DAHA SONRA ADETİMİN BİTİŞİNDEN 4 GÜN SONRA KANAMA GELDİ VE 4 GÜNDÜR DEVAM EDİYOR. SİZCE BU İLACON YAN ETKİSİ Mİ YOKSA YUMURTLAMA KANAMASI MI? BU ARADA İLK DEFA BÖYLE BİR KANAMA İLE KARŞILAŞIYORUM. NORMALDE ADETLERİM ÇOK DÜZENLİDİR. KASIK AĞRISI DA ÇOK FAZLA. BİLENLER YARDIMCI OLABİLİR Mİ? YUMURTLAMA KANAMASI BU KADAR UZUN VE SANCILI GEÇER Mİ? 😢😢😢

KIZLAR MERHABA, BEN EVLENDİĞİMDE BERİ VAJİNAL MANTARDAN MUZDARİBİM. DOKTORA GİTTİM MANTAR İLACI VERDİ VE SONRASINDA MOTİFLOR GYNO VERDİ. ONA BAŞLAMADAN ÖNCE ADET OLDUM, ADETİM BİTTİ İLACA BAŞLADIM. DAHA SONRA ADETİMİN BİTİŞİNDEN 4 GÜN SONRA KANAMA GELDİ VE 4 GÜNDÜR DEVAM EDİYOR. SİZCE BU İLACON YAN ETKİSİ Mİ YOKSA YUMURTLAMA KANAMASI MI? BU ARADA İLK DEFA BÖYLE BİR KANAMA İLE KARŞILAŞIYORUM. NORMALDE ADETLERİM ÇOK DÜZENLİDİR. KASIK AĞRISI DA ÇOK FAZLA. BİLENLER YARDIMCI OLABİLİR Mİ? YUMURTLAMA KANAMASI BU KADAR UZUN VE SANCILI GEÇER Mİ? 😢😢😢
Merhabalar bende 5 gündür kanama yaşıyorum okursanız lütfen bana cevap verirmisiniz neden böyle olmuş doktora gitmek istemiyorum lösemi hastası bir kızım var kötü birsey duyarım diye gidemedim Allah aşkına görürseniz cevap verirmisiniz

Merhaba öncelikle Rabbim kızınıza şifa versin inşallah. Sorunuza gelecek olursak benimki yumurtlama kanaması falan değilmiş. Kistim varmış. Kist kanama yapmış dedi doktor. Ama çok önemli bir kist değil, bir sonraki adetle atılır dedi. Nitekim öyle oldu oldu, atıldı ve kanamam da geçti. Bir doktora görünmenizde fayda var diye düşünüyorum

Çok teşekkür ederim cevabınız için Allah razı olsun.benim kanamam hala devam ediyor da yarın gideceğim sizin kaç gün kanamaniz olmuştu acaba

X