Yumurtlama kaç gün resimli

Mehtap dag

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2023
26
9
26
Sağ kasığımda 7 gündür aralıklı aralıklı ağrılar girip çıkıyordu ben 7 gündür ovulasyon testi yapıyordum dün baktım iki çizgi de koyu ama dün çektiğim ağrıyı ben ömrümde cekmedim yumurta çatlıyor diye mi o kadar ağrıyı çektim bir bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• 1675493646419..jpg
    1675493646419..jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 38
hayatım idrarı da çok damlatmışsın sanki

21 ocakta oldum 15 gün sonra bu sonuçlar
ADETİN biter bitmez yapmaya başladın ve ilk kez mi pik görüyorsun, bayağı geç olmuş çünkü.

belki ikinci yumurtlamadır diyicem ama saçma olacak
Bence gebelik testi yap, testlerin bayağı koyuu :KK200:

ADETİN biter bitmez yapmaya başladın ve ilk kez mi pik görüyorsun, bayağı geç olmuş çünkü.

belki ikinci yumurtlamadır diyicem ama saçma olacak
Bence gebelik testi yap, testlerin bayağı koyuu :KK200:
Gebelik olsa çıkar mı ki idrarda biraz daha beklesem mi acaba ya olumsuz çıkarsa korkuyorum

Gebelik olsa çıkar mı ki idrarda biraz daha beklesem mi acaba ya olumsuz çıkarsa korkuyoraslında

Gebelik olsa çıkar mı ki idrarda biraz daha beklesem mi acaba ya olumsuz çıkarsa korkuyorum
pamuğum açıkcası ovülasyonda çıkan gebelik idrarda da çıkar, ama kan testi daha net sonuç verir bence
dayanamıyoruz yaa çok sabırsızız bu konudaa

Kızlar lütfen testime bakar mısınız bat günüm pcosum yumurtlama takibi yaptırdım femara denedim aralıkta hsg çektirdim şuan testim bu şekilde
IMG-20230203-WA0004.jpeg

pamuğum açıkcası ovülasyonda çıkan gebelik idrarda da çıkar, ama kan testi daha net sonuç verir bence
dayanamıyoruz yaa çok sabırsızız bu konudaa
Of sorma yani aslında çok değişik şeyler yaşıyorum şu son bir haftadır ben 25 yaşındayım ve bu yaşıma kadar ne adetlerimden önce ne sonra bel sırt kasık ağrısı çekmedim çok rahattır hatta ne zaman başladı ne zaman bitti anlamam ama 1 haftadır görmediğim çekmediğim şeyleri çekiyorum belim kirilcak gibi sırtım sanki onca yükü tasimisim yorulmusum gibi kasığımın sağ tarafı dün beni öldürüyordu zaten onu hiç demiyorum bile ay off insallah çıkar ya zaten 1 buçuk aydır deniyoruz daha yeni evliyim ama olmasını istiyoruz inşallah hayırlısıyla olur

Sağ kasığımda 7 gündür aralıklı aralıklı ağrılar girip çıkıyordu ben 7 gündür ovulasyon testi yapıyordum dün baktım iki çizgi de koyu ama dün çektiğim ağrıyı ben ömrümde cekmedim yumurta çatlıyor diye mi o kadar ağrıyı çektim bir bilgisi olan var mı?
Yumurtlama olmuş canım mutlaka değerlendir

X