Yumurtlama hakkında..

bilgmuh

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2012
144
-61
ya forumdA biri şey demiş yumurtlama günüden önce birleşme olmalı demiş yani ovulasyon günü 31martsa 31martta ilişkide bulunmak işe yaramıyor mu şimdi anlamadım

valla tatlım bu hafta canlı örneğini yaşadım.düzenli reglisi ve yumurtlaması dr tarafından kanıtlanmış olan ben bu ay 20 yumurtlamam bitti ama ben 25 hamile kaldım ispatlı :) çünkü 20 hamile kalmış olsaydım kan testindeki değerim yüksek ve normal olması gerekirdi 25 geç döllenme olmuş ve değerim yeni yeni yükseldi.yani kısaca sadece 5 günlük yumurtlama takibi yetmiyor sürekli ve düzenli gün aşırı birliktelikler daha sağlıklı sonuç veriyor kısaca.

tamamda dediğim gibi tam ovulasyonu 31 mart günüyse sadece o gün birleşmek yani ondan öncesi olmadan hamile kalmak mümkün değil mi? bende belirtiler var gibi ama sadece bu dediğim günde ve sonrasında birleşme oldu!! şimdide adetime daha 3gün var ama 1hafta öncesinden bel ağrılarım ve adet olacakmışım gibi ağrılar başladı ve sol kasığımda hafif batma var birde sadece 1kere cok şiddetli başım döndü!!

tabikide kalabilirsin illaki öncesi olması gerekmiyor.demek istediğim illaki yumurtlama günü diye kendinizi şartlamayın bırakın oluruna günaşırı ilişki oldumu ve stres yapmadınmı daha çabuk hamile kalnıyor.gebeliğine 3 gün kalmış kan yaptırsan bişey varsada yoksada çıkar zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…