yumurtlama hakkında bilgi

hack

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2011
259
2
arkadaslar uzayan giden bir akıntım yok hani yumurta akı dedikleri

herkeste o akıntı olmuyo...bende de olmaz...belki de bu yüzden hamile kalamıyoum...çooooooook önceden daha ben umudumu kesmeyip doktora giderken... :KK55: doktor sirküsün 17. günü falan gel de yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakalım dedi...benim o ay hiç akıntım olmadı, kesin çatlamadı kist oldu dedim ama çatlamıştı...şimdilerde de vücut sıcaklığından anlıyorum ama yine akıntım olmuyo... :44:

kimse yokmu beni anlayan yumurta akı gibi dedikleri akıntım yoook sadece beyaz kremsi bir akıntım var 6 gün sonrada regl günüm hamile kalmak istiyooorum ama su yumurtlamayı anlamadım gitti

yumurtlama olacagı zaman gögüslerde hasasiyet ve kasıklarda agrı olur tamam bunlar var hatta göslerde hasasiyet azaldı gibi ama hala yumurta akı kıvamında akıntım yok sadece ıslaklık hissediyom bakıyom beyaz akıntı uzayan giden o sümüksü kıvam yok hala gecen doktora gittim gayet temiz bir rahmin var heran hamile kalabilirsin dedi 6 gün kaldı regl olmama hama hala bir belirti yok ne yumurtlamayı anladım nede hamile kalmısmıyım onu

neslicim bende akıntı var yok degil ama hani su yumurta akı kıvamı diyorlar ya işte oo gelmedi acaba reglime daha 6 gün var olurmu gün asırıda beraber oluyzda bakalım

Ovulasyon testi kullanarak yumurtlama kontrolü yapabilirsiniz..

neslicim bende akıntı var yok degil ama hani su yumurta akı kıvamı diyorlar ya işte oo gelmedi acaba reglime daha 6 gün var olurmu gün asırıda beraber oluyzda bakalım

o akıntı sende adet sirküsün 28 günse eğer, 8 gün önce olmalıydı artık olmaz...yumurtlama günün 8 gün geçmiş...ayrıca akıntı olmak zorunda değil ki...olmasa da yumurtlaman olmuş olabilir...ayrıca beyaz kremsi akıntı forumlardan okuduğum kadarıyla gebelik belirtisi belki hamile kalmış olabilirsin...

ovulasyon testi almayı düsünüyorum bu ay hamile degilsem tabi ama ovulasyon testi nasıl yapılıyoor?

adet gününden itibaren 9 yada 10.günde yapmaya başlıyorsun ama sabah ilk idrarda yapmayacaksın. 4 saat idrarını tutacaksın aynen gebelik testi yaptığın gibi yapacaksın. 10 dakika bekleyip sonuca bakacaksın.

canım benim reglim düzensiz biraz bazen 3 gün bazen 1 hafta geciiyoor yani mesela son batım 13 aralık bir önceki 11 kasım daha önceki 5 ekimdi

mesela suan kasıklarım agrıyor 2gün önedende gögüsuclarım felaket agrıyordu simdi biraz iyiler inanın bu işten bişey anlamadım regl günüm yaklasıyoor ondanmı yoksa yumurtlama günümmü yaklasıyoor ondan valla cözemedim

canım benim reglim düzensiz biraz bazen 3 gün bazen 1 hafta geciiyoor yani mesela son batım 13 aralık bir önceki 11 kasım daha önceki 5 ekimdi

o zaman yumurtlama ihtimalin olan tüm günlerde ovulasyon testini kullanırsın olur biter...adetin bitince başlarsın diğer adete kadar...ama biraz pahalıya patlayabilir sana...ben o testlerden kullanmiyorum...vücut sıcaklığımdan anlıyorum...hassas bir termometrem var...her sabah ölçüyorum, sıcaklığın düştüğü gün yumurtlama günü, ilişkiye girmek lazım gelir...

mesela suan kasıklarım agrıyor 2gün önedende gögüsuclarım felaket agrıyordu simdi biraz iyiler inanın bu işten bişey anlamadım regl günüm yaklasıyoor ondanmı yoksa yumurtlama günümmü yaklasıyoor ondan valla cözemedim

hamilede olabilirsin cnm..benimde şuan çok göğüs uçlarım acıyor..

bence bu günleri boş geçirme...belki yumurtlama günündesindir...hamileyden de 6 gün sonra belli olur...

hamilemisin yesim84 hamileysen senin belirtilerin ne

cnm bilmiyorum..son adet tarihim 16 aralık..son 3 gündür falan göğüs uçlarımda ilk defa hissettiğim bir acı var..ve göğüsümdeki yeşil damarlar çok belirginleşmiş..arada hafif kasık sancılarımda oluyorr.ne oluyor bilmiyorum..yumurlama dönemindemiyim..ama o geçeli çok oldu..inş.hamileyizdir..

valla bos gecirmiyoom zaten gün asırı beraber oluyoz daha 6 gün var reglede ozamana kadar devam bakalım yine hayırlısı rabbimden nasipte varsa olur zaten

X