yumurtlama gününüzü nasıl hesaplıyorsunuz?

nbatur55

baldan tatlı can kızım...
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
511
4
43
arkadaslar bana yardımcı olacak olan varsa yumurtlama dönemimizi nasıl hesaplıyoruz benim adetlerim düzenli adet tarihlerim 25 nisan 24 mart artık cocuk sahibi olmayı cok istiyorum eşim ilaç kullanıyo tedavi görüyor banada yardımcı olursanız memnun olurum sevgiyle kalın....

cnm düzenli adet görüyosan yumurtlama günleri net şekilde tespit edebilirsin ilk adet gününün üstüne say 12.14.16. günler bu günlerde ilişkiye girip sabaha kadar yerinden kıpırdama inşallah bi kaç aya müjdeli haberi alırız :dance:

30 günde bir adet oluyosun muhtemelen yarın yumurtlama günün bende aynı günler adet günüm doktorum sölemişdi

kendinde hesaplaya bilirsin 30-14 çıkar 16 yapıyo adetin ilk gününden say 16 günü yumurtlama günün

14 niye cıkarıyoruz anlamadım canım bazen 30 günde bir genelde 28 günde bir oluryorum değişiyor canım...

hiç bunlara kafayı yorma gittigidiyordan çok uygun fiyatta ovulasyon testleri satılıyo..ben onlaradan kullanıyorum çok memnunum...yada vücut ısını ölçerek bulabilirsin

onalrı görüyorum ama doğrumu inanamıyorum saglıklımı onlar sen kullanıyomussun memnunmusun canım??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…