YUMURTLAMA GÜNÜNÜ NASIL HESAPLAYABİLİRİM ?

Leyla4747

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
374
25
33
Örneğin :Adeti 28 günde bir olanlar adetin 14. Gününe yumurtlama günü diyorlar . Benim adet takvimi programın var baktığım zaman adetim bazen 30 bazen 32 bazen 31 bazen 34, yani kısaca 30-34 arası değişiyor. Bu durumda ben neyi baz alıcam lütfen yardımcı olur musunuz ?

Örneğin :Adeti 28 günde bir olanlar adetin 14. Gününe yumurtlama günü diyorlar . Benim adet takvimi programın var baktığım zaman adetim bazen 30 bazen 32 bazen 31 bazen 34, yani kısaca 30-34 arası değişiyor. Bu durumda ben neyi baz alıcam lütfen yardımcı olur musunuz ?
14. günü kuralına çok da takılmayın, herkesin vücudu farklı, akıntı takibi yapabilirsiniz ya da ovulasyon testi.

Ovülasyon testi size yardımcı olacaktır
Yada adet bitimiyle beraber gün aşırı ilişki yaparsanız yumurtlamayı kaçırmazsınız

X