Yumurtlama gününü değerlendirip hamile olanlar ve olmayanlar

Lmntbrdgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
7.743
9.204
Merhaba arkadaşlar ovulasyon testi ile yumurtlmayi takip edip değerlendirerek herhangi bir sağlık sorunu olmayip hamile kalamayanlar var mı? Ya da hamile kalanlar?

Merhaba arkadaşlar ovulasyon testi ile yumurtlmayi takip edip değerlendirerek herhangi bir sağlık sorunu olmayip hamile kalamayanlar var mı? Ya da hamile kalanlar?
ovulasyon testiyle 7 sene sonra doğal yolla gebe kaldım, pco vardı,düzensiz adet vardı biraz kilo verince adetlerim düzene girmişti.

ovulasyon testiyle 7 sene sonra doğal yolla gebe kaldım, pco vardı,düzensiz adet vardı biraz kilo verince adetlerim düzene girmişti.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ilişki sıklıginiz nasıl oldu ve ilk ay mi hamild kaldınız

hemen o ay hamıle kalma ıhtımalın en mukemmel hucrelere sahıp de olsanız yıne dusuk ki:) yanı her ılıskıden hamıle kalmassın kalan da var tabı de .allah 1 sene sonra verırse o zaman olur:)) stress yapma. kısmetse saglıkla hayırlı bı gunde gelsın :)

Benim Aralık ayında düşüğüm oldu ona da istedikten 1 ay sonra hamile kalmıştım ama ovulasyon falan yapmamıştım

:) sperm analızı falan da yaptırdınız mı
12 haftalık bebek kaybım vardı çocuğumuz oluyor bir sorunumuz yok Ağustos ta istedik Ekimde hamileydim Aralık'ta kaybettim beni beklemedi bu ayda ovulasyonla takip etmek istedim adet gunumu kestiremeyince tam gününde yumurtladim o yüzden merak ettim ovulasyon testini kullananlari

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ilişki sıklıginiz nasıl oldu ve ilk ay mi hamild kaldınız
yok canım ovulasyon testi sonrası 1sene içinde kaldım ama arada tüp bebekle düşüğüm olmuştu,yumurtalama günü ve çatladıktan sonraki günü değerlendirmiştim sadece

S
yok canım ovulasyon testi sonrası 1sene içinde kaldım ama arada tüp bebekle düşüğüm olmuştu,yumurtalama günü ve çatladıktan sonraki günü değerlendirmiştim sadece
Teşekkür ederim sağlıcakla büyütün

Merhaba, size birşey sorabilir miyim? Şimdi deniyor ya çocuk yapmak için birlikte olmayın. Ama ovulasyonla takip edince de o gün olunca direk böyle düşünüyorum. O zaman olmaz deniyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz acaba

psikolojik olarak demek istedin sanırım canım,bende öyle düşünüyordum ama yumurtlama günlerini çoğu kadın kaçırıyor maalesef o yüzden mantıklı buluyorum,tabi ki sen takibini yap,ama illa bu ay olacak diye kendi psikolojini bozma ,hem rahat ol,hemde gününü kaçırma..

Vallahi ben bu ay bıraktım ovulasyonu da. Çünkü dediğim gibi bir psikolojideyim. Ovulasyon yapsm da yapmasam da kafamda hep bu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…