yumurtlama günü

zeytin26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
118
2
kızlar bebişimin olmasını çok istiyorum yumurtlama gününde ne gibi belirtiler yaşıyorsunuz?:emir_bebek:

herkeste aynı olur mu bilmiyorum ama akıntı çoğalır iştah açılır ateş yükselirmiş

saolasın canım aynı belirtiler bende oluyor sen ne kadardır bebiş istiyorsunuz

arkadaşlar benim adetimin 8. günü geldi öle bi akıntı bide 12. günü geldi nasıl oluyo peki.yumurtlama günüm nezaman olacak ozaman

benimde akıntı ve arada kasık ağrısı birde göğüslerde sızlama oluyor birde iştahım çok açılılyor ve cnm hep tatlı bişeyler istiyor !! bende 7 aydır hamile kalamadım Allah büyük umudumu yitirmek istemiyorum :KK43:((

evet arkaşlar ya konu süper bende sorayım bişeyler bende 2 yıllık evliyim bu 4.ayımız denemeler devam ediyor bakalım bu nay adet olucammı beim sadece 2 gün oluyor akıntı 1 gün yoğun 2.günü az bazen 1 gün ne bileyim acaba adetin 3 gününde gidip muayenemi olsam yumurtlama ne zaman die kolay gelsin kızlar iyi akşamlar

canım inşallah bebişin seni bekletmeden hayırlısıyla gelir. Belirtiler herkeste aynı olmayabilir. Benim 4-5 gün sürüyor. Özellikle adetin 3. günü zamanı gidilmesi gerektiğini anlayamadım. Ben adet bitimi gitmiştim. Yumurtlama dönemindesin 4-5 gün sonra çatlar demişti doktorum. En iyisi adet bitiminde itibaren gün aşırı ilişki.

X