Yumurtlama günü ilişkiye girdik ama hamile kalmadım nedeni ne olabilir

Klistooo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
114
14
26
24 günde bir değil oluyorum 21 ağustosta oldum 30u yumurtlama günüm 30,31,1 Eylül değerlendirdim.. hafif mide yanmam vardı 1 haftadır ama rehlime 2 gün var kaşık ağrım başladı regl belirtim bu benim. Hamile kalmamışım nedeni ne olabilir ve kalmak için ne yapabilirim

Her ay en iyi dönemleri değerlendirseniz bile şansınız %10-15 civarı. O kadar kolay değil hamilelik maalesef. Sperm en iyi durumda olacak yumurta en iyi durumda olacak ortam iyi olacak rahim iyi olacak derken şans düşüyor. Daha ilk ayınızsa sakin olun önce bi :)) 1 yıla kadar normal kabul ediyor doktorlar

Her ay en iyi dönemleri değerlendirseniz bile şansınız %10-15 civarı. O kadar kolay değil hamilelik maalesef. Sperm en iyi durumda olacak yumurta en iyi durumda olacak ortam iyi olacak rahim iyi olacak derken şans düşüyor. Daha ilk ayınızsa sakin olun önce bi :)) 1 yıla kadar normal kabul ediyor doktorlar
Çevremde herkes ilk 2 3 ayında hamile kalmıştı
Aslında 5 6 ay hamilelik düşünmüyordum ama süpriz oldu

Kötülüğünüz için demiyorum ancak daha 2-3 aylık evlisiniz. Nişan atıp barışmışsınız ve daha 15 gün öncesinde kocam beni dövdü diye konu açmışsınız. Sizin ne kilonuzu ne kadınlığını ne anneliğiniiz bırakmamış adamdan hala çocuk yapıp kendinizi oraya mahkum etmeye çalışıyorsunuz. Derdiniz ne ? Berbat evliliklerinize ne diye çocuk dahil edip diretiyorsunuz ?

Kötülüğünüz için demiyorum ancak daha 2-3 aylık evlisiniz. Nişan atıp barışmışsınız ve daha 15 gün öncesinde kocam beni dövdü diye konu açmışsınız. Sizin ne kilonuzu ne kadınlığını ne anneliğiniiz bırakmamış adamdan hala çocuk yapıp kendinizi oraya mahkum etmeye çalışıyorsunuz. Derdiniz ne ? Berbat evliliklerinize ne diye çocuk dahil edip diretiyorsunuz ?
Konu sahibi bu gerçekse sakın çocuk yapıp kendini o adamla ömür boyu muhattap olmak zorunda bırakma.
Çocuk iyi giden ilişkileri sallıyor.

Konu sahibi bu gerçekse sakın çocuk yapıp kendini o adamla ömür boyu muhattap olmak zorunda bırakma.
Çocuk iyi giden ilişkileri sallıyor.

Ayy hatırladım üyeyi, düşünmüyorum çocuk demişti :KK43:

Sayfalarca anlatılmış konu sahibine. Yapma etme bu bir vurur iki vurur üçüncü ne olur belli olmaz diye, hala diretiyor. Çocuk için yanıp tutuşuyor inanamıyorum gerçekten.
Önceden böyle bi şey olmadı aslaaa sadece nişanlıyken 1 kere vurdu demişti. O şiddet değilmiş gibi. Daha vajinismusu bile geçmiş değil kremle jelle idare ediyor. üzüldüm valla

24 günde bir değil oluyorum 21 ağustosta oldum 30u yumurtlama günüm 30,31,1 Eylül değerlendirdim.. hafif mide yanmam vardı 1 haftadır ama rehlime 2 gün var kaşık ağrım başladı regl belirtim bu benim. Hamile kalmamışım nedeni ne olabilir ve kalmak için ne yapabilirim
Bence hic ureme bu adamdan, sperm bankasi bile cok daha mantikli bir tercih olurdu

Konu sıralaması; vajinismus- eşim her şeyi annesine anlatıyor-vajinismus-eşim bana vurdu- nasıl hamile kalırım? - hamile kalamıyorum- ben niye hamile değilim vs vs

Artık o kadar normal gelmeye başladı ki. Çocuk olursa size vurmaktan vazgeçer diye mi düşünüyorsunuz ? ya da eve bağlanır bana kıyamaz falan diyorsunuzdur kesin. Üzgünüm ama aldığınız üç beş kiloyla size o lafları söyleyen adam, benim çocuğuma hamile demez gebelikte alınan kiloya lohusalığa vs hiç aldırmaz. Çocuğumu doğurdu demez vurur yine. Hiçbir şey değişmez ama siz de değişmezsiniz bizimki kuru laf kalabalığı işte.

Konu sıralaması; vajinismus- eşim her şeyi annesine anlatıyor-vajinismus-eşim bana vurdu- nasıl hamile kalırım? - hamile kalamıyorum- ben niye hamile değilim vs vs

Artık o kadar normal gelmeye başladı ki. Çocuk olursa size vurmaktan vazgeçer diye mi düşünüyorsunuz ?
Ben artik boyle uyeleri saliyorum, kendi tercihleri kendi kararlari, ceksinler 🤷🏼‍♀️

Canım öncelikle bende 26 günde bir regl oluyorum ve 14 aydır yumurtlama günlerimizi değerlendiriyoruz yani ilk ilişkide gebe kalma ihtimali çok düşük her şey normalken bile hemen gebe kalamazsın

10senedir tanıdığım 4 yıldır evli olduğum adamla yeni çocuk yapmaya çalışıyorum😂Siz daha 3 aylıkken şiddet gördüğünüz evlilikte çocuk sahibi mi olmak istiyorsunuz? Allah akıl fikir versin.
Tamamen eğitim ve cehalet meselesi bence. Ben bunda karar kıldım artık. Zeki ve eğitimli insanlar üreme konusunda çok daha temkinli. Gerçek bir yuva ve koşullar kurulmadan çocuk sahibi olmuyorlar ancak ortam uygun olduğunda 2-3-4 çocuk yapıyorlar. Aklı fikri çok bir şeye çalışmayan kişiler ise şeylerinin* yerini öğrendikleri ilk günden başlayıp 10 çocuğa kadar yapıyorlar.

Soru sahibi, sizin hiç eşiniz dostunuz yok mu ? Ailenizden sevdikleriniz yok mu ? Bu adama ne mecburiyetiniz var ve bu adamın çocuğunu ne diye taşıyacaksınız o adamdan o çocuktan size ne fayda gelir ? Siz bir sokak köşesinde öldürülmek mi istiyorsunuz. Ders almıyor musunuz? Hepsini geçtim kendinize saygınız yok mu? Sizin adınıza çok üzüldüm. Umarım kendinize gelirsiniz biran önce

Ay rezalet.
Daha ilk aydan vuran, hakaret eden adamdan bir de çocuk yapacak.
Bazı insanlar gerçekten öyle kararlarla hayatlarını cehenneme çeviriyor ki.
Konu sahibi sen o çocuğu yap ömür boyu dayakçı, küfürbaz o adama mahkum kal. Yaşadıklarını da sonuna kadar hak edersin bir de çocuk yaparsan

Kafayı yemişler. Normal bir kafa ile bunlar yapılamaz :işsiz:

Ben 8 ayda hamile kalabildim. Önden bir doktora gidin bence eşinizle. Biz çocuğa karar verince hemen eşim üroloğa ben kadın doğuma gittim. Bana rutin kontroller, eşime de sperm testi yapıldı. Bir sorun görülmedi. Önceden bir durum varsa ona göre vakit kaybetmeme amacıyla gitmiştik. Ama 1 seneye kadar olmaması normal, 1 sene dolunca hormon tahlili yapıyorlar.

Bazı kadınlar başına gelecek her şeyi hak ediyor diyeceğim de olmayacak. Yakında başlar hamile halimle dayak yedim, loğusa halimle dayak yedim, kucağımda çocuğumla dayak yedim demeye. İnsanın kendi kendine ettiği kötülüğü gerçekten kimse yapamaz

X