yumurtlama günleri

E

elasena

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elasena
dün yumurtlama günümdü, kasigimdaki agridan farkettim, sizde artik kac günüm daha kaldi??? Yani ne zamana kadar daha hamile kalma ihtimalim var??? Bazilari artik bu ay icin gec kaldiniz diyorlar dogrumu???

• Konu Sahibi elasena
arkadaşım benim de salı gecesi karnımda çok ağrı oldu ve test pozitif gösterdi. Ama dün yine test yaptım oldukça silik çıktı ama akıntım hala sürüyordu. Biz dün gece de çalıştık. Sen çalışmaya devam et hiç belli olmaz bu işler. Annelerimiz yumurtlamamı hesaplayıp doğurmuşlar bizi:))

• Konu Sahibi elasena
yumurta catladığı andan itibaren 24 saat boyunca içerisine sperm alabiliyor. ama en uygunu catlamadan önce birlikte olmak .sansınız daha artar .

• Konu Sahibi elasena
peki yumurtanın çatlağı zaman ne zaman ? Çünkü benim akıntım ve ağrım 3-4 gün sürüyor neredeyse. Ben pozitif çıkmadan bir gün önce ve bir gün sonra çalıştım. Bakalım beklemedeyim artık bu ay da yine geç yumurtladım. Şimdi bekleme sürem daha da artacak:)(;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…