Yumurtlama gerçekleşmiş mi sizce?

mevyxx

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2023
34
8
31
Merhaba kızlar :) Dün sabah ve akşam, bugünde sadece akşam ovülasyon testi taptım. dün yaptıklarımda T çizgisi daha koyu gelmemişti bana o nedenle yumurtlama olmayacak diye düşündüm ama bugün T çizgisi tamamen silikleşti. sizce yumurtlama gerçekleşmiş midir?

Eklentiler

• 7BB38AFE-07D3-4DF0-8051-C9C66B02F0B3.jpeg
    7BB38AFE-07D3-4DF0-8051-C9C66B02F0B3.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 74
Merhaba kızlar :) Dün sabah ve akşam, bugünde sadece akşam ovülasyon testi taptım. dün yaptıklarımda T çizgisi daha koyu gelmemişti bana o nedenle yumurtlama olmayacak diye düşündüm ama bugün T çizgisi tamamen silikleşti. sizce yumurtlama gerçekleşmiş midir?
Silikleşince çatlama gerçekleşmiş oluyor ama siz teste devam edin tam silikleşme olana kadar emin olmak için

Evet devam edeceğim ama belirgin değişim olduğu için bugün olabilir mi emin olamadım :KK43:
Yani bana sorarsan canım bence olmuş çatlamış yumurtan çünkü bugün diğer günlere göre daha silik çıkmış değerlendirdiysen diğer günleri gerisi daha nasip artık spermler 3 gün canlı kalabiliyor ..

Yani bana sorarsan canım bence olmuş çatlamış yumurtan çünkü bugün diğer günlere göre daha silik çıkmış değerlendirdiysen diğer günleri gerisi daha nasip artık spermler 3 gün canlı kalabiliyor ..
Teşekkürler canım. Yumurta çatladığında ilişkiye girmek yeterli oluyor değil mi öncesinde çünkü olmadı da

Bence daha yumurtlama catlama olmamış teste devam edin sanırım bi Gebenin günlüğü testleri bir ebru hanıma sorun bence

X