yumurtlama donemını bılmeyenler buraya...

serap0404

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
212
2
kızlar bana bı fıkır verın.benım adetım heray duzensız oluyo.korunmayı bıraktıkadetım daha ıkıgun once bıtttı ve ertsı gun ılıskıye gırdık.sımdı spermlerın kalıtesının artması acısından hergun deılde ıkıgunde bır ılıskıye gırmeyı dusunuoruz.yumurtlama donemımı nasıl hesaplıycam.neye gore bu doneme denk getırebılırım yardım edersenız sevınırım...bilmiyorumkismile

slm doktor yardımı almanı tavsiye ederim öncelikle ama yok almıyorum diyosan kendini takip et mesela ben kendimden örnek verim yumurtlama günümde sol kasığımda bi sızı oluyor akıntım artıyor şeffaf renk ve yapışkan vücut ısım artıyor ellerim sırtım ve ayaklarım terliyor ben böyle anlıyorum canm sende kendini takip et regl olduğun ilk günü de sayarak regl başlangıcından 14 gün say elde ettiğin tarih ve bu tarihi takip eden 5 gün boyunca her an yumurtlama olabilir

canım ınternetten yumurtlama dönemini hesaplayabilirsin ben öyle yaptım bu ay

yumurtlama dönemimi hesapladığımı düşündüm ve kesin tutturdum kanaatindeydim ama malesef psikolojime öle bi yerleşmiş ki son iki haftadır kendi kendime hamileyim diye gezdim az önce adet oldum çok üzüldümmm... şimdi tarih 13,02,2009 adet başlangıç günüm yumurtlama dönemim için yardımcı olursanız çok sevinicem arkdaşlar çalışmalara ona göre devam edicem

bugünden itibaren 12 gün say yani 25inde başlayıp 1 gün arayla ilişkiye giriyosun yaklaşık 1 hafta devam et. hep 14 derler ama spermin 2 gün boyunca canlı kaldığını da hesaba katarak 12. günde başlamak daha mantıklı 2 gün daha avantajın olur. umarım sonuç alırsın canım..

yardımın için çok saol cnm bakalım önümzdeki ay denicez şansımızı artık umarım hayırlı haber vermek kısmet olur banada senin hesabına bakılırsa benimki yalnıştı o zaman inşallah bu sefer tuttururum

canım inşallah hayırlısı olur. buradan iyi haberi mutlaka bildir.:)

canım benimde adetlerim çok düzensiz.ben de bilemiyodum yumurtlama günümü.bu ay ama ovulasyon testi aldım.yumurtlama günümü öğrendim ve ona göre hareket ettimn.gercekten cok iyi birşey bu.tavsiye ederim

canım benimde adetlerim çok düzensiz.ben de bilemiyodum yumurtlama günümü.bu ay ama ovulasyon testi aldım.yumurtlama günümü öğrendim ve ona göre hareket ettimn.gercekten cok iyi birşey bu.tavsiye ederim

Merhaba,
ovulasyon testini nereden ve kaç tl'ye aldın öğrenebilir miyim
teşekkürler

merhaba,
bu test her eczanede bulunur mu ? markası ve fiyatını da öğrenebilir miyim ? :97:

canım ben bunu gittigidiyorda aldım.25 tane ovulasyon testi 15 tanede gebelik testi.toplamda 40 tanesi 25 milyon.kargoyada 7 milyon verdik.4 gün içinde geldi.

canım ben bunu gittigidiyorda aldım.25 tane ovulasyon testi 15 tanede gebelik testi.toplamda 40 tanesi 25 milyon.kargoyada 7 milyon verdik.4 gün içinde geldi.

fiyatı da makulmuş...
adetim bitsin, çok çalışçam :):):)

eğer yine tutturamazsam alırım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…