yumurtlama dönemindeki akıntı hakkında?

cybelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2012
13
0
ben 5-6 aydır düzenli adet olmuyorm düzensiz bi şekilde çok az oluyo ama her ay yumurtlama öncesi yumurtlama ve sonrası tarif edilen akıntılar kesin geliyor acaba gerçekten yumurlamış oluyormuyum bi bilginiz varmı doktora gittm kist flan bi problem yokmuş hormonlarımda normal çıktı ama düzgün düzenli olmuyor ve yumurtlama oluyormu anlayamadım:S ??

ben 5-6 aydır düzenli adet olmuyorm düzensiz bi şekilde çok az oluyo ama her ay yumurtlama öncesi yumurtlama ve sonrası tarif edilen akıntılar kesin geliyor acaba gerçekten yumurlamış oluyormuyum bi bilginiz varmı doktora gittm kist flan bi problem yokmuş hormonlarımda normal çıktı ama düzgün düzenli olmuyor ve yumurtlama oluyormu anlayamadım:S ??

canım ben uzun süre düzensiz adet gördüm gebelik olmadı sonra bal,tarçın,çörek otu kullandım adetim düzene girdi hatta önce bile gelmeye başladı bir iki gün 3 ay böyle adet gördüm sonra gebelik oldu ama bütün bunlara rağmen bu soru benim de kafamda çünkü çevremde birkaç kişi de 2 ya da 3 aya bir adet görmelerine rağmen hamile kaldılar hatta bebişlerini öğrendiklerinde birkaç aylık olmuşlardı

peki sen nasıl kullandın dediklerini lütfen anlatırmısın düzelmesini çok istiyorum bi yandan düzensiz bi yandan iyi korunamadığımız için hamilelik şüphesi çünkü akıntılar dediğin gibi yumurtladığımı gösteriyor galiba artık ne yapacağımı bilemiyorum.gebelikten şüpheleniyimmi boşveriyimmi . bide arkadaşlar bi adetin normalden çok az olması o ay rahimin iç tabakasının yeterince kalınlaşmamış olmasından dolayı olabilir mi böyle bi durum yaşayan varmı ? lütfen bilen varsa cvp yazsın

X