YUMURTLAMA DÖNEMİNDE HER GÜN İLİŞKİ İLE HAMİLE KALAN VAR Mİ?👀

littlekaju

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
350
105
30
Selam kızlar, yumurtlamada her gün ilişki ile hamile kalan var mı ? Hep gün aşırı duyuyoruz önerilen de o ama her gün olup hamile kalanları merak ettim. Bu ay o şekilde denedik çünkü, bizde gün aşırı ve sadece yumurtlama günü tutmadı 😆

Hiç. Duymadım böyle olanı ama doktor ne dediyse ona uymak lazım bence üst üste yapmak iyi bişe değil

Selam kızlar, yumurtlamada her gün ilişki ile hamile kalan var mı ? Hep gün aşırı duyuyoruz önerilen de o ama her gün olup hamile kalanları merak ettim. Bu ay o şekilde denedik çünkü, bizde gün aşırı ve sadece yumurtlama günü tutmadı 😆
Ben :)) valla yumurtlama günümden önce şeffaf akıntıyı gördüm ovülasyonda piki yakaladığım an.. 5 gün peşpeşe ilişki yaptık ve bi daha yapmadık sonuç hamileyim .. gün aşırı ilişki kurmanın sebebi yumurtlama gününü tam bilmemek.. yumurtladığın haftanın dışında devamlı yapmanın anlamı yok sanki doktorum öyle demişti.. yumurtlamayı yakaladığın an yapıştır peşpeşe benim mantığım buydu :))))

Benim de öyle oldu yumurtlama öncesi sonrası peş peşe oldu ve gebe kaldım maalesef gebeliğim devam etmedi ama o ayrı konu

Her yol mübah 😂 eşinizin sperm kalitesinde sorun yoksa sıkıntı olmaz. Erkeklerde sperm kalitesi dğşğyor hergğn ilişki olunca o yüzden 2günder bir ilişki diyor doktorlar

Benim bi arkadasim iki bebegine de bu yöntemle hamile kaldi adetin 8. Gununden 18. Gunune kadar her gün ilişki ile

Uç bebemede adet bitdıkten hemen sonra hamile kaldım hemde güya korunarak (eşimın yöntemi) bence Adet bitti mi hemen bebe yapmalılar 😁😁

X