yumurtlama döneminde göğüs ucunda ağrı olur mu?

ayden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
515
3
arkadaşlar adetimden yaklaşık 12-13 gün sonra yani yumutlama dönemi zamanında göğüs uçlarımda hafif bir sızlama başladı. normalde bende göğüs ucu ağrısı hiç olmaz adet dönemine yaklaşırken bile? bu ay incir kürü uygulamıştım ondan olabilir mi? şaşırdım... böyle bir durum yaşayan var mı?

canım meraba benimde bugun adetimin 11.günü ve yaklaşık üç dört gündür,elimi dokunduğumda göğüs ucu sızlıyor.hamileliğe yorsam bu kadar çabukmu? diyorum.hemde daha yumurtlama olmadan hamile kalınmaz heralde.bendede var aynısı bir anlam veremiyorum.hayırlısı bakalım....

bunun sebebi incir kürü olabilir mi acaba bende bu ay yumurtlamadan 5 gün sonra falan gögüs hassasiyeti ve kasık ağrısı başladı hamilelik gerçekleşmemiş oluyo tam anlamıyla bende akıl erdirememiştim ve hamile değilim zaten kahverengi akıntım başladı ne yazık ki acaba incir kürü mü diye düşünüyorum başka incir kürü kullanıp bu belirtileri bu kadar erken yaşayan var mı acaba?

incir kürü olabilir galiba. gerçi bir de adetim bu ay erken bitti 4 gün sürdü. 5. gün ilişkim oldu. ondan gebe kalmış olabilirmiyim acaba? yumurta o kadar erken çatlar mı?

incir kürü olabilir galiba. gerçi bir de adetim bu ay erken bitti 4 gün sürdü. 5. gün ilişkim oldu. ondan gebe kalmış olabilirmiyim acaba? yumurta o kadar erken çatlar mı?

incir kürü çatlamayıda öne alıyor ben iki aydır ovulasyon testi yapıyorum incir kürüne başladığım ay daha erken çatlama oldu, umarım hamilesindir :)

kızlar incir kürünü nasıl yapıyorsunuz? 15 tane inciri hergünmü kaynatıyoruz? bir tarif ederseniz sevinirim...

kızlar incir kürünü nasıl yapıyorsunuz? 15 tane inciri hergünmü kaynatıyoruz? bir tarif ederseniz sevinirim...

yumurta sayısını arttırmak için incir kürü: 5-6 incirin unlu kısmını yıkayıp eline 2 ye bölüyoun 2 bardak hazır sudan alıp kaynatıp incirleri içine atıyosun. 20 dk. sonra kapatıp sabah akşam içiyosun. aç karnına.

yumrta çatlatmak için: 5-6 inciri aynı şekilde kaynamış sıcak suya atıp 6 dk kanatıyosun.bu sürenin sonunda bir havucu yıkayıp 3-4 e bölüp suya atıyosun. 4 dk. daha kaynatıp kapatıyosun.

beni uyguladığım 2. anlattığım kürdü..

saraçoğlunun sayfasında 15-16 adet yazıyor ama bana çok tatlı geldi miğdem bulandı bende kendi damak tadıma göre 8 incire düşürdüm ne derece doğru bilmiyorum ama erken olmaya başladım sanırım faydası var. Bir litre suda 20 dk ka kaynatıp yemekten 10 dk önce içiyorsun ben çalışan biri olduğum için öğlen içemedim onun yerine bazen gece yatarken içtim bazende içmedim Allah şifasını versin herkese :))

canım kusura bakmada bişiyler daha sorcam...suyunumu içiyorsun; kaynattığın şeyin tamamınımı? birde ne kadar içiyorsun bir kaşık falanmı yani?

canım kusura bakmada bişiyler daha sorcam...suyunumu içiyorsun; kaynattığın şeyin tamamınımı? birde ne kadar içiyorsun bir kaşık falanmı yani?

kusur olur mu canım tabi soru işaretlerimizi birlikte kaldıracağız :) canım yemekten 10 dk önce 1 su bardağı kaynayan incirlerin suyunu içiyorsun. Bunu 21 gün uygulayıp 7 gün ara vereceksin sonra bir 21 gün daha toplamda 42 gün içmiş olacağız. Ama umarım 42yi bulmadan hamiş kalırsın :)))

Ben öğlen içemediğim için akşam yatmadan önce içiyorum ya da kürü ikiye bölebilirsin

Son düzenleme:
Hanımlar merhaba, ben Zeynep. Saracoğlu incir kürtünden önce sogan kürünü, sonrasında aslanpencesi cayı kürünü, en sonunda incir kürünü öneriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…