Yumurtlama dönemi kanama yaşayanlar bakabilir mi

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Kızlar merhaba adetimin başladığı günden sayarak bugün 20. Günüm ve ovülasyon testi yapıyorum adetim bittiğinden beri. Daha yeni koyuluklar görmeye başladım. Ekliyorum zaten aşağıya. Fakat şöyle bi durum var. Bugün iki parmak arasında uzayan yumurtlama akıntısı geldi fakat beyaz değildi pembeyle karışıktı. Akşam da lavobaya gittiğimde peçetede kırmızı kan gördüm damla şeklinde. Şimdi bu ne anlamadım. Ovülasyon zamanı hiç böyle kanama görmemiştim. Yaşayan var mı bu normal mi? Ovülasyon testimi ekliyorum

Eklentiler

• F072D8ED-3026-44E9-AE1B-96ABF91E6209.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 68
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum bende benzer şeyler yaşıyorum ama biraz farklı. Ben ağustosun 5inde adet oldum 4 gün sürdü zaten kısa sürer hep. Sonrasında yumurta takibi yaptım bı kaç gün sonra ilişki esnasında kanamam oldu ben lekelenme sandım başta ama sonra normal kanamaya döndü tıpkı adetim gibi oldu ve yine 4gün sürdü. Yani bu ay hem 5inde hemde 21inde adet oldum. Şuan ovulasyon testlerim pozitif çıkıyo. Eğer regli olduysam biter bitmez pozitif çıkması normal mi ? Değilsem de bu ay 2 kere mi yumurta çatlaması oluştu hiç anlamadım. Normal düzenime göre bu ayın 30unda adet olmam lazımdı. Benzer durumla karşılaşan varmı merak ediyorum

Yani ikinci kanama için ovülasyon kanaması dicektim ama adetim gibi oldu dediniz. Soğan kürü falan veya herhangi bişey yaptınız mı ben de 15 gün sonra adet oldum ama soğan kürü yüzünden oldu. Testlerinizin pozitifliği için yorumsuzum. Sürekli pozitif dediğiniz silik de olsa ikimci çizgi mi yoksa direk pik mi yapıyor ikisi de koyu mu ? Çünkü ikinci çizgi hep çıkar,vücudumuzda LH hormonu hep var çünkü. Kopkoyu çıkarsa yumurtlama demek oluyor.

Testlerim bu şekilde ne kadar net görülüyo bilmiyorum ama iki çizgide aynı koyulukta geliyor bana. Soğan kürü hiç denemedim. Herhangi bir ilaç kullanmıyorum. Sadece geçen ay çok düzenli olmasak da çakşır kökü suyu içmiştik eşimle birlikte. Eşimin sperm sayısında sorun var yani canlı sayısı az. O ilaç kullanıyor ama henüz sonuç alamadık. Bu ay bu şekilde olması iyice kafamı karıştırdı. Şimdi de adet olcakmısim gibi yine şişliğim var arada sancım var belkide psikolojik bilmiyorum. Normalde bu ayın 30unda adet olmam gerekiyordu ama işte şuan iyice karıştı. Biraz daha bekleyip doktora gidicem artik. 1buçuk senedir deniyoruz henüz sonuç alamadık.

Eklentiler

• IMG_20220828_042010.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 60
Cevap verdiğiniz içinde çok teşekkür ederim

Ya ben de bu markayı kullandım. Miratech dimi ? Bunun çizgileri beni hep yanılttı. Böyle koyu çıktı ve 1 hafta sonra adet oldum. İnstagramda bi kadın var birgebeningunlugu diye. Adı Ebruydu galiba. Ovülasyon testlerinden çok memnun olan var. Bi sayfayı incelemenizi tavsiye ederim. Miratech bence iyi değil. Ama bence… ben laboquick kullandım. O da güzel ve net çizgiler çıkıyor.

Evet miratech markası. Bende dediğiniz sayfaya bakayım farklı bir marka deneyeyim o zaman. Çok teşekkür ederim ilginiz için

Olabiliyor normal.

Bekarlığımdan beri çoğu yumurtlama dönemimde pembe akıntı ya da kanama yaşarım. Bu durum beni çok ürkütürdü ama şükğr çocuk istediğimde bir problem yaşamadım. 4 ay içinde hamile kaldım. Kimi kadında oluyor sizin ilk defa olmuş ama doktor takibindeyseniz ona sorun isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…