Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Civciv56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
29
4
28
Çok sinirliyim kavga etmemek için susuyorum kızlar. Regl zamanı eşim azgınlıktan ölüyor reglden sonra tık yokk motor bozuk. Bebek düşünüyoruz hergün yapmaya çalışıyoruz ama penisi içimde sönüyor suçu bana atıyor çok sulanıyormuş sertlik bile çok hissetmiyorum. Dün akşam yapamadık gene sönük. Sabah ovolasyon testi yaptım yumurtlama dönemindeyim yanaşmaya çalıştım yok motor çalışmıyor kendi. İstedigi zaman yapacak ben hastaneye gitim yanma çiş kaçırmadan dolayı tahliler ultorsanada girdim bişey yok dedi benim çok sulanmam sorun şuan içimde sulanıyor dışarıda sululuk yok elimle sildigimde bakıyorum hastaneye sen git diyorm bende yok diyor

Aslında sizin vajinanızın sulu olması onun içim daha iyi diye biliyorum kuruluk olmsı daha büyük problem bence biraz kendisinde ereksiyon problemi var ve size yüklüyor bunu erkeklik egosundan kaynaklı

Ya bu olabilir evlilikte. Bazen sende bazen onda sorunlar çıkabilir. Ama önemli olan sorunu kabul etmekte. En azından belki bi hal çaresi bulunur yaşı kaç eşinizin. Sertleştirici iğne olur krem olur. Bişeyler verir doktor sorunu çözer en azından