Yumurtlama dönemi ile ilgili önemli

tstylmnb12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
68
8
28
5 ay önce kürtaj oldum kürtajdan önce adetim düzenliydi 27 gün demeden adet olurdum kürtaj olduktan sonra bile 30 gün sonra adet oldum ama ondan sonra hep 31-32 gün aralığıyla adet oldum şimdi yumurtlama dönemim ne zaman bilemiyorum uygulamadan takip ediyorum normalde bu zamanlar gözüküyor fakat ovulasyon testinde negatif çıkıyor ne yapıcam bilemiyorum ovulasyon dönemi bu şekilde karmaşık olan ve değişen varmı ? Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Bende 4 5 ay önce 6 haftalık kurtaj oldum..Kürtajdan 30 35 gün sonra adet oldum fakat ikinci adetimden sonra hamilelik için korunmayı bıraktık fakat bıraktığım aydan itibaren hiç hasta olmadım en az 50 gün gecikmem var 1 hafta önce ovulasyon testi aldım ama ikinci çizgi hep beyaz çıkıyor ne yapacağımı bilemedim ilk kez başıma geliyor..3 çocuğum var normalde kolay hamile kalırsın ama bu sefer olmuyor bende nedenini anlamış degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…