Yumurtam çatlamıyor

denizz17

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2023
105
19
28
Arkadaşlar merhabalar 1 yıldır korunmasız ilişkimiz var yaklaşık bi 7 aydır doktora gidiyorum her ay düzenli olarak . Eşime ve bana testler yapıldı herşeyimiz normal ama yumurtam çatlamıyor 2 kere çatlatma iğnesi oldum sadece bir yumurtam büyüdü fakat çatlamadı ve kiste dönüştü doktor her ay bir sıkıntımın olmadığını gebeliğin oluşabileceğini söylüyor ama neden olmuyor yumurtam neden çatlamıyor anlamıyorum bunun için yapılacak bir şey yok mu her ay doktora gitmekten de yoruldum aynı şeyleri duyuyorum benim gibi olup hamile kalanlar yardımcı olabilir mi acaba …

Hormonlar ne durumda bakıldı mı ?

Bunlar da bugünün

Eklentiler

• IMG_20240625_110853.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20240625_110834.jpg
    147 KB · Görüntüleme: 28
Yumurtaniz büyümüyormu cTlamiyormu
Evet büyüyor yani şöyle geçen ay mesela femare kullandım 5 gün sonra doktora gittim ve çok güzel büyümüş çatladım hemen dedi ve iğne oldum fakat yine çatlamamış ve kiste dönüşmüş hep bu şekilde ilerliyor çatlamıyor ve kiste dönüşüyor

Evet hepsine bakıldı hepsi gayet güzel dedi doktor sadece hsg çekilmedi hiç onu sorduğumda da ileride bakarız ona dedi şimdi bakmaya gerek yok dedi
Bana da öyle demişti doktorum. 1 yıl düzenli ilişkiden ve çatlatma iğnelerinden sonra başarısız olunca çekti hsg’yi. 6 ay daha bekletti sonra öyle de oyalandım. Dua ettim serbest bıraktım düşünmemeye çalıştım. Ama çok yorucu. Ocak ayında tüp bebek tedavisine başladım. Bence sizde kendinize biraz zaman verin. Kendinizi toparladıktan sonra baktınız hala olmuyor tüp bebek deneyin. İnanın bebek uğruna o kadar sancılı bir süreç olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…