Yumurtalıklardaki ağrı,gebelik belirtisi olabilir mi?

Bebisinannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2013
179
31
Kızlar merhaba,şu ara yumurtlama dönemi içerisindeyim.18-23ü arası yumurtluyormuşum :) bebiş istiyoruz ve deneme yapıyoruz.Size birkaç sorum var :)
Dün ve bugün yumurtalıklarımda inanılmaz bir ağrı-sancı var.Bu neyin belirtisi?Acaba yerleşme ağrısı filan mı?Gebe kalan arkadaşlar böyle bir ağrı yaşadı mı?
Bir de gün aşırı beraber olunmalı diyor bazı arkadaşlar,hergün birlikte olsak,garanti olsun diye,bir zararı olur mu? :)

Büyük ihtimalle yumurtlama sancısı yaşamışsın. Bazı bayanlarda yumurtlama dönemi böyle ağrılar olabiliyor. Gün aşırı ilişki önemli bana doktorum söylemişti gün aşırı olsun diye sebebide sperm kalitesini arttırmak, zaten yumurta 24 saat yaşıyor sperm ise 48 saatten fazla canlı kalabiliyormus bu sebepten bir şey kaçırmış olmuyorsun :)

Büyük ihtimalle yumurtlama sancısı yaşamışsın. Bazı bayanlarda yumurtlama dönemi böyle ağrılar olabiliyor. Gün aşırı ilişki önemli bana doktorum söylemişti gün aşırı olsun diye sebebide sperm kalitesini arttırmak, zaten yumurta 24 saat yaşıyor sperm ise 48 saatten fazla canlı kalabiliyormus bu sebepten bir şey kaçırmış olmuyorsun :)
Teşekkür ederim canım.O zaman gün aşırıya devam :) hayırlısı inşallah daha denemeye bu ay başladık :) Geçen ay başladık sanıyordum ama meğer yumurtlama günü diye bir şey varmış ve biz onu kaçırmışız :)))

Teşekkür ederim canım.O zaman gün aşırıya devam :) hayırlısı inşallah daha denemeye bu ay başladık :) Geçen ay başladık sanıyordum ama meğer yumurtlama günü diye bir şey varmış ve biz onu kaçırmışız :)))

Evet bir ayda tek bir gün :) kolay olmuyor maalesef o günü yakalamak ben 11 ay bekledim. Inşallah sen en erken zamanda alırsın güzel haberi :) sevgiler,

X