Yumurtaliklarda zayiflik

tweetymm89

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2023
341
80
26
Merhaba kizlar bugün doktorum yumurtaliklarimin 11 cm oldugunu söyledi aranizda bu durumu yasayan varmi yumurtlamamisim dedi

Yumurtam 11cm 18 cm olmasi gerekiyormus doktorum dediki yumurtlamadin halen cuma günü tekrar gel cok korkuyorum hamile kalamicak miyim..
mart ayinda kimyasal gebelik yasadim 6 aydir olmuyo
Iyide 18m yumurtaya catlatma ignesi vermesi gerekti vermedimi doktorunuz ?

Merhaba kizlar bugün doktorum yumurtaliklarimin 11 cm oldugunu söyledi aranizda bu durumu yasayan varmi yumurtlamamisim dedi
Dokto bana 20 cm ve üzeri olması gerekiyor demişti, temmuz ayında gittiğimde 2 hafta e2 progestana bakıldı tahlilde adete 1 haftadan az kala geç yumurtlama oluyor sende dedi belki geç yumurtlama oluyor doktor yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmıyorise tedavisi var dedi ama kaliteli yumurtlama sağlamak için umarım tekrar gittiğinizde iyi şeyler söyler doktorunuz 🙏☺️

Son düzenleme:
Dokto bana 20 cm ve üzeri olması gerekiyor demişti, temmuz ayında gittiğimde 2 hafta e2 progestana bakıldı tahlilde adete 1 haftadan az kala geç yumurtlama oluyor sende dedi belki geç yumurtlama oluyor doktor yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmıyorise tedavisi var dedi ama kaliteli yumurtlama sağlamak için umarım tekrar gittiğinizde iyi şeyler söyler doktorunuz 🙏☺️
Ay insallah bakalim cuma günü ne diycek,hap veririm yumurtlama olmazsa cok heycanliyim kafama takmamaya calisiyorum bi yandanda..

X