yumurtalık kistleri

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
2.766
15
45
merhaba arkadaşlar, şu anda altı haftalık hamileyim, bu haftaki doktor kontrolümde 4cm büyüklüğünde yumurtalığımda kist olduğunu öğrendim. doktor zamanla küçülebileceğini söyledi acaba aranızda bu sorunu yaşayan var mı lütfen paylaşır mısınız?:a015:

CANIM BENİM BENDE DE YUMURTALIKLARIMDA KİST VARDI HAMİLE KALDIĞIMDA İLK DOKTOR KONTROLUNDE BİRDE KARNIMDA MİYOM (İYİ HUYLU) OLDUĞUNU SÖYLEDİ ENDİŞELENME KENDİ KENDİNE KAYBOLUR DEDİ...SEND EENDİŞELENMEE

benimde hamilelikten önceki rutin kontrollerimde yumurtalıklarımda 4 adet kist çıkmıştı ama doktorum bunun hemen hemen bütün kadınlarda olduğunu zamanla kaybolup zamanla tekrar ortaya çıkabileceğini , korkmamamı söyledi çok ükür onunla ilgili bir problemde yaşamadım. sende doktorun korkma dediyse korkma canım.

bendede vardı ozaman bekardım dokorum bana doğumda patlar gider dedi endişelenme bişey olmaz

evet bende 6 haftalık hamileyken gittiğimde bana da doktor yumurtalığında kist var ama hamilelik süresinde kaybolur dedi

canım ya sende kist varkenmi hamile kaldın yani bendede varda 3 tane doktor önemli değil dedi senin ki gibi bende hamile kalabilirmiyim böyle diye merak ediyorum doktor kalırsın sorun yok dedi ama

bende aynı durumdayım, yumurtalığımda 3 cm kist var. iki ay doğum kontrol hapı kullandım ama gitmedi. dr. gebeliğe engel değil dedi ama korkuyorum. ne yapacağımı şaşırdım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…