Yumurtalık Kisti

ayesay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2018
39
35
27
Merhaba hanımlar yumurtaligimda 11 cmlik kist tespit edildi.
Henüz bekarım.Ameliyat olmaktan geleceğim için korkuyorum.
Alternatif basvurabilecegim bir yöntem ya da tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı

Alternatif basvurabilecegim bir yöntem ya da tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı
benimde buyumus 4 bucuk mm olmus ca125 degerım Yuksek çıktı emar cekıncem cok korkuyom

Merhaba , bende de defalarca tekrarlayan kistler oldu , klomen tedavileri sadece baskiladı ama asla tam düzelemedim , 'taki hayıt macun setini düzenli kullanana kadar , doktorlar tüp bebek dahi yapamazsın bu halde değerlerin çok kötü derken , hayıt macunu ile hamile kaldım, doktorum çok şaşırdı, isterseniz özelden yazın hayıt macun setini nerden aldığımı yazayım

Merhaba canım daha önce rahim duvarında girişine çok yakın yerde 5-6 cm bir miyom kistim vardı şekeri bıraktırdı doktor hamur dahil 1 ay doğum kontrol hapıyla eridi gitti bence tatlıdan uzak dur ve ilaç iste kötü huylu değilse tabi işe yarıyabilir bende de sürekli kist tekrarlanan bişey ama bu paket gıda şeker berbat bişey kızlar gerçekten

Merhaba bende yaklaşık 1 aydır adet görmedim ve kasık ağrısıyla gittim nisanın başında gitmiştim sol yumurtalık kisti var dedi doktor 4.6m tarlusal ile adet gördüm şuan tekrar adet göremiyorum ve aşırı derecede asla ardı arkası kesilmeyen bir şiddetli karın guruldaması şişkinlik en çokta karın guruldaması acaba aynı durumda olan var mı

Merhaba bende yaklaşık 1 aydır adet görmedim ve kasık ağrısıyla gittim nisanın başında gitmiştim sol yumurtalık kisti var dedi doktor 4.6m tarlusal ile adet gördüm şuan tekrar adet göremiyorum ve aşırı derecede asla ardı arkası kesilmeyen bir şiddetli karın guruldaması şişkinlik en çokta karın guruldaması acaba aynı durumda olan var mı

Başkasının konusuna niye yazıyorsunuz kendi derdinizi kendi konunuzda sorun

Ameliyatla geleceğin ne ilgisi var? Doktor zaten ileride daha kötü şeyler yaşamamanız için iyileşmeniz için ameliyatı gerekli görüyor
11 cm ilk bir kistin kolayca yokolabileceğini sanmıyorum

Merhaba , bende de defalarca tekrarlayan kistler oldu , klomen tedavileri sadece baskiladı ama asla tam düzelemedim , 'taki hayıt macun setini düzenli kullanana kadar , doktorlar tüp bebek dahi yapamazsın bu halde değerlerin çok kötü derken , hayıt macunu ile hamile kaldım, doktorum çok şaşırdı, isterseniz özelden yazın hayıt macun setini nerden aldığımı yazayım
Bana yazar mısınız

X