Gebeliğe Hazırlık yumurtalık kisti varken hamile kalan var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

HEhe1903

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
4
4
25
merhaba 1 ay önce doktora gittiğimde sağ yumurtalığımda 32mm yumurtalık kistimi miyommu ne olduğunu öğrendim ama doktor çok küçük olduğunu adetimden sonrada eriyebileceğini söyledi daha ilaç yazdırmadım bundan sonrada eşimle korunmadan ilişkiye girdik çocuk istiyoruz. aranızda yumurtalık kisti varken hamile kalan var mı bu çocuğa kesin olarak engel mi bilen yazarsa çok sevinirimmm

Bende kist vardı 14 mm kist geceli 8 ay oldu neredeyse hamile kalamadım sanırsam enfeksiyon beni etkiliyor şuan tedavi görüyorum umarım geçer

Bende kist vardı 14 mm kist geceli 8 ay oldu neredeyse hamile kalamadım sanırsam enfeksiyon beni etkiliyor şuan tedavi görüyorum umarım geçer
benimde normalde hep erken olur reglim ama hala olmadım lekelenme yaşıyorum yerleşme kanaması gibi şuan 2 gündür hamilelikten şüpheleniyorum ama bilemedim benimde çok fazla enfeksiyonum oluyor hatta o değerimde düşük çıkmıştı onun etkilediğini bilmiyordum geçmiş olsun inşallah iyileşir çocuk sahibi olursunuz gerçekten sabır ve nasip işi

Teşekkürler amin inşallah, enfeksiyon değerleri ve hormonları çok etkiliyor, en önce emfeksiyonu bitirmemiz gerekiyor, umarım iyilesiriz, çok geçmiş olsun

Ben kist ile hamile kaldım hatta tüp bebek tedavisi sırasında yumurtalık kisti çıktı tedaviyi yarıda bıraktı doktorum. Adetle kendiliğinden atılır adet olunca gel tekrar başlayalım dedi hatta kist yumurtaları baskılamış yumurtalar büyümemiş dedi. Bende ovulasyon testi yaptım ertesi gün yumurtlama gördüm değerlendirdim hamile kaldım doktoru aradım şok oldu yok ya olamaz dedi çok şükür 6 aylık hamileyim darısı başına inşallah tavsiyem durma gece gündüz ilişkiye gir adet olana kadar

hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız gerçekten hiç olmaz denilen zamanda bile Allahım nasip ediyor çok farklı yorumlarda gördüm böyle deniyoruz şuanda şüpheleniyorum hamilelikten inşallah bizde güzel haber alırız teşekkür ederim yorumunuz için

Kaç cm Di kistınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…