Yumurtalık iltihabı gebeliğe engel mi lütfen bakar mısınız

Hayvanseverbiri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2021
204
145
31
Merhaba biraz uzun olacak ama. Daha önce baya doktora gittim sayısını hatırlamıyorum bile. 4 yıldır evliyim 3 yıldır çocuk istiyoruz ama olmuyor. Daha doğrusu ben istiyorum eşim için olsa da olmasa da farketmez. Bu süreçte çok doktora gittim kimisi polikistik overım çok olduğu için olmadığını söyledi. Son gittiğim doktorum polikistiğimin aşırı olmadığını ciddi iltihab ve mantar enfeksiyonum olduğunu adet düzensizliklerimin bile buna bağlı olduğunu söyledi. Şuan yüksek dozda antibiyotik iğneleri tedavisi uyguluyor bana bir yandan birsürü vitaminler.. demek istediğim benim gibi bu sorunları yaşayıp çözülüp hamile kalan var mı gerçekten çok yıprandım sizlerin cevaplarında belki bir umut bulurum cevaplarınız için teşekkürler şimdiden

yumurtalık iltihapının fiziksel olarak bir belirtisini yaşıyor musunuz?

yumurtalık iltihapının fiziksel olarak bir belirtisini yaşıyor musunuz?
Doktorum da sordu bunu adet döneminde olmasamda bazen yumurtalıklarımda sancı hissediyorum ama hafif dayanılmayacak gibi değil. Bir de adet olmadan önce bulantılarım oluyor doğal olarak hep gebelikten şüpheleniyorum. Adetlerim de düzensiz. Akıntım da çok ama kaşıntı zaman zaman oluyor

acaba böyle bir iltihap kan tahlilinde çıkmıyor mu?

Merhabalar aynısıjı yasadım ne kullandınız acaba gectı mı

Merhabalar aynısıjı yasadım ne kullandınız acaba gectı mı
Benim şuan geçmiş görünüyor doktorumun söylediğine göre. Ben baya ağır 10 iğne yedim iki antibiyotik karışık ve ağızdan antibiyotikle herkesin aynı olmuyo tabi derecesi tedavi yöntemi doktorunuza danışmadan birşey kullanmayın

Bende gunde 6 ıgne yıyorum sızın genta ve klindan mı monodoks mu

Bende gunde 6 ıgne yıyorum sızın genta ve klindan mı monodoks mu
Oo baya fazlaymış sizin iğneleriniz de. Biri genta ama diğerinin adını hatırlamıyorum. Ağızdan aldığım da sineral di. Valla Allah kolaylık versin ben sabah akşam ile kevgire dönmüştüm sizi düşünemiyorum inşallah kurtulursunuz en kısa zamanda

Bende öyleyım ipnem bugun bıtıyor ama gecen bısı olmadı cok canım acıyor ve cok uzuluyorum sizin dusuk sonrası ya da esınızden olan bısı mı oldu

Bende öyleyım ipnem bugun bıtıyor ama gecen bısı olmadı cok canım acıyor ve cok uzuluyorum sizin dusuk sonrası ya da esınızden olan bısı mı oldu
Hiç gebelik öyküm olmadı benim. Eşimde bir sıkıntı yok. Bende polikistik olduğunu söylüyorlar anlayamıyorum o kadar yoruldum ki her ay mücadeleyle geçiyor inşallah mükafatını alırız bunların

Bende pkoyum ama boyle bır belırtısı yok kı nereden enfeksıyon kaptık acaba

Bende pkoyum ama boyle bır belırtısı yok kı nereden enfeksıyon kaptık acaba
Kuzum enfeksiyon çok illet birşeymiş. Bazen doğuştan oluyormuş bazen de umumi bir tuvaletten bile kapılabiliyormuş çok çeşitli bulaş yolları varmış. Kolay kolay da geçmiyor maalesef geçse de tekrar edebiliyor ama enfeksiyonuna rağmen gebe kalabilenler var çok duydum araştırdım. İçimizi ferah tutalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…