yumurtalığında kisti olup ta, o ay hamilelik haberini alan var mı arkadaşlar?

catdog

papatya
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
1.597
635
bu haberi alan var mı kızlar?
benim sol overde 3,5 cmlik kistim var, yeni öğrendim bu ay oluşmuş. doktor bazen oluşan gebelik te bu kisti yapabilir dedi ama pek umudum yok, bide size sorayım dedim bu tecrübeyi yaşayan var mı aranızda?
şimdiden teşekkürler....

merhaba benimde sol tarafta var çikolata kisti 7 aylık evliyim ve 5 aydır durumdan haberdarım ama gebelikle beraber kistin küçüldüğünü biliyorum benimki büyük baya yaklaşık 6 cm 2 parça toplamı bu ay dr tesadüfen kontrol için baktı ve beta hcg istedi 3.50 çıktı 1 hafta sonr tekrar baktır dedi bakalım bekliyoruz heyecenla tek tedavisi bebek sahibi olmak zaten..

merhaba benimde sol tarafta var çikolata kisti 7 aylık evliyim ve 5 aydır durumdan haberdarım ama gebelikle beraber kistin küçüldüğünü biliyorum benimki büyük baya yaklaşık 6 cm 2 parça toplamı bu ay dr tesadüfen kontrol için baktı ve beta hcg istedi 3.50 çıktı 1 hafta sonr tekrar baktır dedi bakalım bekliyoruz heyecenla tek tedavisi bebek sahibi olmak zaten..

canım inşallah sen hamişsindir:) benimki çikolata kisti mi bilmiyorum doktorum bi açıklama yapmadı, çatlamayn yumurta da olabilir belki (tabi kendim böyle düşünüyorum) yani benimki ne kisti hiçbir bilgim yok

canım hayırlısı olsun ama ben hamile oldugumu ogrendigimde hemen doktora gıtmıstım daha bebek cok yeniyken kese bile gorunmezken kocaman bır siyahlık vardı. kistti.doktorum da bunlar cok normal gebelikle beraber olusan kistler demişti sonra kendiliginden kayboldu. inşallah hamilesindir. test yapmadın mı ??

canım hayırlısı olsun ama ben hamile oldugumu ogrendigimde hemen doktora gıtmıstım daha bebek cok yeniyken kese bile gorunmezken kocaman bır siyahlık vardı. kistti.doktorum da bunlar cok normal gebelikle beraber olusan kistler demişti sonra kendiliginden kayboldu. inşallah hamilesindir. test yapmadın mı ??

canım cevabın için çok sağol, nasıl umutlandım şimdi; gözlerim doldu okurken mesajını.tabi kendimi dolduruşa getirmiyim, bizim 2 yılı geçti çocuğumuz olmuyo sebepsiz yere.Tabi Rabbim herşeyin hayırlısını versin.çok sevindim senin adına, hayırlısıyla bebeğine kavuşursun inşallah :nazar:.
canım test için daha erken diye düşünüyorum, 4 günüm var adetime.tek çizgi görmek beni çook üzüyor.günümü beklicem, zaten adet olmazsam da (bu zamana kadar hayatta gecikmedi ama) heralde kistten gecikir ...
bilmiyorum sen beni çok umutlandırdın , eşime bile okudum mesajını, inşallah hayırlı haberler gelir benden ve tüm arkadaşlarımızdan:Saruboceq:

X