yumurtalığın gelişememesi

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
kızlar yaaaaaaaaa.aranızda ymurtası büyümeyen ama hamile kalan varmı.kistim yok ama.büyümüyordu.kalan varsa nekadar zamanda kaldınız.inşallah bu ay olur yaaaaaaaaa

canim oncelikle cok gecmis olsun benim oyle bir sorunum olmadi ama arkadasim olmustu sanirim ilac verdi doktor hersey yolundaydi ama sonra esiyle bir sorun oldu tedaviyi yarim birakti onunda yumurtasi buyumuyormus rabbim kimseye dert verip derman aratmasin.bende bugun kan aldirdim ama doktor yazmamis kani nicin aldiklarini bilemediler simdilik hormonlarla ilgili diyelim 1 hafta sonra yine gel dediler bende sabirsizla haftayi bekliyorum hamilemiyim diye.

Canim benim hiç üzme kendini..ben varim önce klomen kullandim kist yapti daha sonra göbekten iğne vurundum yine gelişmedi yumurtaliğim sonra tedaviyi biraktim..ve 2 ay düzenli olarak hayir kullandim ve çörekotu,tarçin ,bal karişimi kullandim bu ay benden uzayan bir akinti geldi bir kaç gün daha sonra dedim herhalde yumurtladim ve bu ay hamile kaldiğimi öğrendiim ama stres yapma ben yapmadim bu ay ve oldu darisi sana ve senin gibi bekleyen kardeşlerime...amin..

canim ben bu ay dis gebelikten ameliyat oldum ve doktor 3-4 ay yumurtlama olmayabilir dedi. rahmim kendini cabuk toplasin yumurtalarim olgunlassin diye her sabah ve aksam birer kasik bal tarcin corekotu karisimi yedim. iyi geldi bak bu ay yumurtalarim olgunlasti sanirim. vajinal sividan ve yumurtlama testlerinden anladim. sen de dene. hem tadi guzel hem de gercek balin her derde devasi var. seker hastasi olanlarin bile yemesinde sakinca yok. corekotu desen olumden baska her derde deva. tarcini da zaten yiyoruz:) dene bence.

hayit vs olayina girmemeni tavsiye ederim. direkt hormoin dengesi bozulabiliyor insanin. adacayi hayit vs hormon bombasi. bilinmeden icilmemesi lazim bence.

klomen kullandınmı bilmiyorum
bendede büyümüyo klomen içtim ama büyümesine rağmen kalamadım
tarçın çörekotu ve balı bende deniycem

canım ne sıklıkta ve nasıl kullandın yazar mısın ??

ben 2 ay boyunca hiç aksatmadan sabah akşam kullandım canım ilk ay işe yaramadı sanırım ama 2. ay yumurtladığımı hissettim..ve bu ay hamile kaldım işte..bir bardak suyu kaynattım daha sonra 1 çay kaşığı hayıt kattım 5 dkçdinlendirdim süzdüm ve içtim..

saol meral umarım bendede işe yarar adet olunca başlayacağım içmeyi 11.gün mü kesiyordun canım sen ??

bendede var yumurtalarim olmuyor dolayisiyla adetlenemiyorum bitkiselleri denedigim aylarda cok guzeldei adetlerim hatta birgun 28 gunde oldugumu hatirlarim :) ki ilacsiz adet olamam sonra adetiim yine gitti cunku bitkiselleri yapamaktan yorulmustum adetim yine gitti dedim simdi yine devam ediyorum adacayi papatya cayi green tea civan percemi iciyorum surekli devam edicem sanirim ama sen kendi bunyeni bilirsin eger sana adacayi yada digerlerinin zararli oldugunu gorursen birak hissedersin bunu mesela bana dr bir ilac verdi olan adetimi bitirdi ne guzel duzene sokmustum 3 ayim gitti neyse insan gercekten bazen kendi dr u olmayi bilmeli dene zararini hissedersen birak

tarçın bal ve çörekotunun bir ölçüsü varmı bende başamak istiyorum bu ay birde adetten sonramı başlanıyo ve kaç gün içiliyor yazarsan sevinirim birde bende kist var iki tane bu ay hiç akıntım olmuyo bu yumurtlama olmadığınımı veya yumurtanın gelişmediğinimi gösteriyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…