Yumurtalar çatlıyor mu bakalım demişti?

Zeliha nur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
6
1
24
Doktor adetin 2-3. Günü gel yumurtalık çatlıyor mu bakalım demişti. Benim cuma adetim başladı ama kan değil kahverengi leke geldi. Cumartesi sabaha karşı kan gelmeye başladı. Yani cumayı saymam gerekiyor mu? Gerekiyorsa pazartesi 4. Gün oluyor bakar mı?

Ben de aynısını yaşadım da doktora gittiğimde âdetten sayılıyor demişti yani lekelenmeyi de adetten sayıyor hani bilmiyorum bana öyle söylemişlerdi ama bilemedim

Yok sen iki gün daha bekle adete dönmezse git smdı gıdersen sana sonuc vermıcek o yüzden bence 2 en fazla 3gün bekle git o zaman diliminde mutlaka adete dönmesı lazım eger dönmezse müjdemizi isteriz ama inşallah adede dönmez bebek vardır❤️

gelen kahverengi lekelenme regle dahildir. benim her ay ilk gün kahverengi geliyordu. onu da sayarak gidiyordum doktora.

Yok sen iki gün daha bekle adete dönmezse git smdı gıdersen sana sonuc vermıcek o yüzden bence 2 en fazla 3gün bekle git o zaman diliminde mutlaka adete dönmesı lazım eger dönmezse müjdemizi isteriz ama inşallah adede dönmez bebek vardır❤️
Döndü canım ilaç tedavisi başladı

X