Yumurta toplandıktan sonra kaçıncı günde adet oldunuz?

Nesir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
1.418
1.492
33
Merhabalar 5 Temmuz Cuma günü opu işlemi oldum. Bugün 10. Gün hala adet olmadım. Sizler kaçıncı günde adet oldunuz acaba?

Merhabalar 5 Temmuz Cuma günü opu işlemi oldum. Bugün 10. Gün hala adet olmadım. Sizler kaçıncı günde adet oldunuz acaba?
2 defa opu işlemim oldu ikisinde de 5 gün sonra oldum , doktorum 15 gun içinde olunacağını söylemişti
15 gun içinde olmazsanız doktorunuzla görüşmenizi öneririm, sevgiler

Bende burda okuduğum kadarıyla erken olurum diye bekledim hatta olmayınca strese girdim ama tam günümde oldum herkeste farklı oluyor bu durum merak etmeyin☺️

Bende burda okuduğum kadarıyla erken olurum diye bekledim hatta olmayınca strese girdim ama tam günümde oldum herkeste farklı oluyor bu durum merak etmeyin☺️
Kaç gün sonra oldun canım. Ay evet olsam da rahatlasam. Sanki hiç gelmeyecek 😂

Evet cidden stres oldum bayağı, erken olurum diye bekliyordum ama olmadı, normalde adet gelmesin diye dua ederken şimdi gelsin diye ediyoruz 😅
Ben de 10. Gün olurum diyordum. Bir de tatile gideceğim bir an önce olmak istiyorum 😂 bu transferde aksilik 12 yumurta aldılar ohss oldum şişkinlik doktor ilaç verdi. İyileştim şükürler olsun ama adet olsam tam olacak. Sen transferi ne zaman düşünüyorsun

Ben de 10. Gün olurum diyordum. Bir de tatile gideceğim bir an önce olmak istiyorum 😂 bu transferde aksilik 12 yumurta aldılar ohss oldum şişkinlik doktor ilaç verdi. İyileştim şükürler olsun ama adet olsam tam olacak. Sen transferi ne zaman düşünüyorsun
Adet olunca gidicem doktora, eğer hazırsa vücut hemen bu ay yapıcam transferi

Adet olunca gidicem doktora, eğer hazırsa vücut hemen bu ay yapıcam transferi
Hakkında hayırlısı olsun canım. Bana doktor 2. Adetinde gel dedi. Ama ben ocakta gitmeyi düşünüyorum 1 tane çocuğum var şükürler olsun geniş geniş rahat rahat olsun dedim bu sefer

Hakkında hayırlısı olsun canım. Bana doktor 2. Adetinde gel dedi. Ama ben ocakta gitmeyi düşünüyorum 1 tane çocuğum var şükürler olsun geniş geniş rahat rahat olsun dedim bu sefer
İlk tedavimi baska bir doktorda olmuştum, o da ikinci adetimde yapti transferi. Ama bu doktor adet olunca gel dedi. Ben de biraz tereddütlüyum

Merhaba. Ben de pazartesi günü opu oldum ve 18 yumurtam toplandı. Karın ağrım hala devam ediyor ve aldığım nefes bana yetecek gibi değil sanki. İyi nefes alamıyorum. Ayrıca sindirim problemi de yaşıyorum. Ohss olmuş olabilir miyim diye düşünüyorum. Sizin belirtileriniz neydi? Yarın doktor kontrolüm var. Doktor ohss olup olmadığımızı nasıl anlıyor? Eğer ohss olduysak transferi ne zamana planlıyorlar acaba?

İlk tedavimi baska bir doktorda olmuştum, o da ikinci adetimde yapti transferi. Ama bu doktor adet olunca gel dedi. Ben de biraz tereddütlüyum
Hayırlısı olsun hakkında canım. Bu forumda çok okudum ilk adete gel diyen doktorlar. Bence her doktorun kendine göre yöntemi var ve hastaya göre işlem yapıyorlar. Senin rahmin hızlı toparlanacak düzeydedir

X