YUMURTA TOPLAMA SONRASI AĞRI

kcbsay

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2023
187
61
29
Kızlar merhaba

Dün opu oldum ilk başta bir belirtim yoktu çokda iyiydim ama sonra kasıklarıma sancı gibi bir ağrı oldu ve hale devam ediyor oturuken kalkarken hep bir sancı şekilde var Parol alıyorum ama geçmiyor opu dan sonra kanamam da oldu bugünde hafif bir şekilde var sizlerde de bu belirtiler oldumu acaba yada ne zaman geçer ağrı yardımcı olabilir misiniz

Kızlar merhaba

Dün opu oldum ilk başta bir belirtim yoktu çokda iyiydim ama sonra kasıklarıma sancı gibi bir ağrı oldu ve hale devam ediyor oturuken kalkarken hep bir sancı şekilde var Parol alıyorum ama geçmiyor opu dan sonra kanamam da oldu bugünde hafif bir şekilde var sizlerde de bu belirtiler oldumu acaba yada ne zaman geçer ağrı yardımcı olabilir misiniz
Canım bunlar çok normal bende 4 5 gün sürdü o sancı ağrı hatta bende gaz sancısı oldu daha çok 4 5 günü bi atlat eğer geçmezse doktoruna danış. Ben kasıklarımda sancı ağrıda tuvalete duvara tutuna tutuna gidiyordum ama en fazla 5 gün sürdü bu durum ha bide antibiyotik vermedi mi doktorun

Kızlar merhaba

Canım bunlar çok normal bende 4 5 gün sürdü o sancı ağrı hatta bende gaz sancısı oldu daha çok 4 5 günü bi atlat eğer geçmezse doktoruna danış. Ben kasıklarımda sancı ağrıda tuvalete duvara tutuna tutuna gidiyordum ama en fazla 5 gün sürdü bu durum ha bide antibiyotik
Merhaba bende şuan aynı durumdayım. Sizin ağrılarınız ne zaman geçti

Kızlar merhaba

Canım bende cumartesi oldum bugün hala hafif ağrım var ilk gün kanamam oldu az az sonraki gün pembe bugün akıntım normal ağrın olması normal ama çok şiddetli ise doktoruna danışabilirsin

X